TV6 ceturtdienu vakaros izrādīs komēdijas

Komentāri

TV6 novembrī ceturtdienu vakaros piedāvās noskatīties komēdijas. 5. novembrī plkst. 22:05 tiks izrādīta filma Dabū viņu uz skatuves.

Ārons Grīns vienmēr visu izdara kā nākas. Mērķtiecīgais 23 gadus vecais vīrietis ir ieguvis savu sapņu darbu, un nu viņam ir iespēja sevi pierādīt. Viņam uzdots doties uz Londonu un aizvest uz Losandželosu roka leģendu, kuram plānots nozīmīgs koncerts. Taču Ārons pat nenojauš, cik šis uzdevums būs grūts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Oriģinālais nosaukums: Get Him to the Greek
Gads: 2010
Režisors: Nikolass Stollers
Lomās: Džona Hils (Ārons Grīns), Rasels Brends (Oldess Snovs), Elizabete Mosa (Dafne Binksa), Roza Bairna (Džekija Kjū), Šons Kombss (Šons Kombss) u.c.

19. novembrī plkst. 22:05 Šausmenīte 4

Mūžam naivā Sindija Kempbela vēlas strādāt veselības aprūpes jomā un atrod darbu pie vecas kundzītes vēl vecākā namā, kur spokojas. Cenšoties atšifrēt noslēpumainās ziņas no viņsaules, meklējot mīlestību gaužām dīvainās vietās un cenšoties glābt pasauli no iznīcības, viņa pūlas rast atbildes uz izdzīvošanai nozīmīgiem jautājumiem.

Oriģinālais nosaukums: Scary Movie 4
Gads: 2006
Režisors: Deivids Cukers
Lomās: Anna Ferisa (Sindija), Redžīna Hola (Brenda), Kreigs Bjerko (Toms Raiens), Bils Pulmens (Henrijs Heils), Entonijs Andersons (Mahaliks) u.c.

26. novembrī plkst. 22:00 Šausmenīte 5

Dens un Džodija ir laimīgi precējušies un adoptē savus radu bērnus, kuri bijuši pazuduši un nu ir atradušies. Tad viņi mājās sāk novērot dīvainas parādības. Kad arī Džodijas un Dena darbā parādās problēmas un haoss, viņi saprot, ka ģimeni vajā ļauni dēmoni. Kopā ar daudziem sertificētiem speciālistiem, izmantojot neskaitāmas novērošanas kameras, viņi cenšas noskaidrot kā atbrīvoties no šīm būtnēm, kamēr vēl nav par vēlu.

Oriģinālais nosaukums: Scary Movie 5
Režisors: Malkolms D. Lī (Malcolm D. Lee), Deivids Zukers (David Zucker)
Lomās: Saimons Rekss (Simon Rex), Ešlija Tisdeila (Ashley Tisdale), Čārlijs Šīns (Charlie Sheen) u.c.

Lasi vēl