6 komentāri
TV6 atgriežas “Ekstrēmie tālbraucēji” ar ceturto sezonu
TV6 publicitātes foto

Aļaskas baisākais ceļš “Ekstrēmajiem tālbraucējiem” jaunajā sezonā būs izaicinājumu pilns, jo viņus sagaida aizsalušas upes nekurienes vidū, kā arī nelaimes, kuras iespējams redzēt tikai ļaunākajos murgos – avārijas un pat ielūšana ledū. Skatieties realitātes šova jauno, ceturto sezona jau no 15.septembra pirmdienu vakaros 21:00 kanālā TV6!

Jauna sezona, jauns tālbraucējs

Pašā pasaules malā ir darbs, kuru uzdrošinās veikt tikai retais. Kad ikdienā nepieciešamās lietas jānogādā tālu ziemeļos, darbu sāk tālbraucēji. Kad aizsalst upes, ezeri un jūras, viņi izmanto ledus ceļus, lai nonāktu tālākajās vietās. Šie ledus ceļi ir bīstami, vienmēr ir jārēķinās, ka kādā vietā sasalušais ūdens zem sniega kārtas var būt plānāks un neizturēt. Šajā sezonā “Ekstrēmie tālbraucēji” atgriežas uz Daltonas lielceļa, kurš savieno Aļaskas dienvidu apdzīvotos apgabalus ar naftas atradnēm ziemeļos. Atšķirībā no šova trešās sezonas, kurā sacensības notika uz šī paša lielceļa, ir vairāki jauni galamērķi, kurus sasniegt iespējams vienīgi šķērsojot aizsalušās upes un purvus. Starp dalībniekiem ir četri šoferi no iepriekšējās sezonas – Aleks Debogorskis, Hjū Roulands, Džeks Džese un Liza Kelija, kā arī jaunpienācējs – 44 gadus vecais Rejs Veilū.

Jaunais šova dalībnieks R.Veilū Aļaskā ieradies no ASV ziemeļrietuma štata Montāna. Viņš ilgāku laiku nodarbojās ar uzņēmējdarbību, taču recesijas laikā viss bizness izputēja. Tagad R.Veilū strādā Aļaskā un ir paspējis izbaudīt dažādu darba pieredzi. Nesen viņš parakstīja līgumu ar transporta uzņēmumu Carlile, kurā dažu mēnešu laikā no fiziski smaga darba veikšanas ieguva autovadītāja amatu. Tagad R.Veilū ir vecas kravas automašīnas vadītājs. Par savām sajūtām, braucot pa Aļaskas bēdīgi slaveno Daltonas lielceļu, R.Veilū stāsta: ”Ak, mans Dievs, es nebiju pārliecināts, ka es to varēšu paveikt. Biju ļoti pārsteigts par savu sevi, ka pieņēmu šādu izaicinājumu!”

TOP komentāri

  • mariuss
  • patiik
  • RMS
    +1 +1 0

    RMS

    Mamuprat si sezona ir tikpat aizraujos ka visas iepreksejas, jo tu nezini vai soferis paspes vai nepaspes izvairiyies no sadursmes, vai vel kautkas interesants.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl