“Svešais starp savējiem” 2.sezona ir klāt!

Komentāri

TV3 seriāla Svešais starp savējiem pirmajā sezonā skatītāji iepazina galveno varoni karavīru Nikolasu Broudiju, kurš pēc astoņiem gūsta gadiem atgriezās kā varonis. Aģente Kerija Metisone uzskatīja viņu par teroristu, bet nespēja to pierādīt. Taču viņai bija taisnība! Jau drīzumā ieraudzīsiet, kas atmaskos Broudiju. Svešais starp savējiem otrā sezona no 5.augusta ik otrdienu vakaru 23:10 kanālā TV3!

Jau drīzumā pie TV3 skatītājiem ar otrās sezonas sniegumu atgriezīsies pasaulē slavenais seriāls Svešais starp savējiem (Homeland), kas iekarojis milzu popularitāti ASV un tiek demonstrēts vairāk nekā 20 valstīs. Seriāls ir ieguvis divas Zelta globusa balvas kā labākais televīzijas seriāls, divas  balvu kā gada labākā aktrise saņēmusi Klēra Deinsa (Claire Danes), bet vienu godalgu ieguvis labākais aktieris Demians Levis (Damian Lewis). Seriāls triumfējis arī Emmy balvu pasniegšanas ceremonijā, nopelnot sešas balvas. Aktrise K.Denisa: ”Tas ir apbrīnojami, cik daudz cilvēku ir iemīlējuši seriālu Svešais starp savējiem vien varoņu Kerijas un Broudija īpašo jūtu ķīmijas dēļ. Mēs to ļoti novērtējam.”

Kas sagaida jaunajā sezonā?

TV3 seriāla Svešais starp savējiem jaunajā sezonā trausla un apkaunota ir Kerija Metisone, kura oficiāli atlaista no CIA. Savukārt Broudijs tagad ir kongresmenis un tiek uzskatīts par viceprezidenta kandidātu. Paralēli visam, viņš slepeni turpina meklēt teroristu līderi Abu Naziru. Kerijas attiecības ar Broudiju balansē uz personīguma un profesionalitātes robežas. Broudija izturēšanās pret teroristu ir pavirša, tāpēc Kerija ir spiesta uzņemties pienākumus dubultā. Džesika Broudija, neraugoties uz pieaugušajām grūtībām, tomēr cīnās par savas un vīra ģimenes saglabāšanu. Savukārt Sols atklāj kādu slepenu CIP lietu, ko radījis Deivids Este.

Klēra Denisa sagaidījusi pirmdzimto

Pagājušā gada 19.decembrī 34 gadus vecā aktrise K.Denisa un viņas 38 gadus vecais vīrs Hjū Dansijs sagaidīja veselīgu un apburošu zēnu, kuru nodēvēja par Sīru. K.Denisa nepameta darbu, gaidot bērnu, bet gan turpināja strādāt pie projektiem, tostarp arī pie seriāla Svešais starp savējiem. K.Denisa atklāj vairāk par savu jauno lomu: ”Būt par jauno māmiņu ir pietiekami grūti, jo īpaši tad, kad norit vēl filmēšanas darbi.” Pēc tam, kad kameras izslēdzas, aktrise atgriežas mājas laimīga, jo tur viņu sagaida mazais Sīrus.

Skatieties Svešais starp savējiem jauno sezonu no 5.augusta otrdienu vakaros 23:10 TV3!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl