Komentāri
TV3 skatītāji savas balsis atdevuši par raidījumu “Pirmoreiz ārzemēs”
FOTO: TV3, Publicitātes foto

Šī gada septembrī pirmo reizi TV3 vēsturē tika veikts eksperiments, ļaujot skatītājiem izvēlēties, kuru no diviem raidījumiem – ”Garšas mednieki” vai ”Pirmoreiz ārzemēs” – turpmāk vēlētos redzēt televīzijas ekrānos. Pēc abu raidījumu noskatīšanās TV3 un TVPlay skatītāji ir izteikuši viedokli, kas ir par labu ”Pirmoreiz ārzemēs”. Lai varētu tapt jaunas raidījuma sērijas, tiek meklēti dalībnieki.

Ikviens Latvijas iedzīvotājs, kurš ne reizi nav bijis ārzemēs, tiek aicināts pieteikties raidījumam mājas lapā  un izmantot iespēju beidzot izbaudīt brīnišķīgu ceļojumu uz kādu no pasaules valstīm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TV3 mājas lapā 60% interneta lietotāju nobalsoja par raidījumu ”Pirmoreiz ārzemēs”, bet 40% atdeva savu balsi par ”Garšas mednieki”. Papildu balsojumam tika ņemta vērā arī TV3 skatītāju ieinteresētība par abiem raidījumiem.

Kopumā ”Pirmoreiz ārzemēs” piesaistīja 25,3% skatītāju uzmanību, bet ”Garšas mednieki” 23,8% skatītāju. Izvērtējot gan interneta lietotāju balsojumu, gan skatītāju interesi tika izlemts, ka TV3 ēterā turpināsies raidījums ”Pirrmoreiz ārzemēs”. Rezultāts iepriecina arī raidījuma producenti Sandiju Miezīti:

”Man ir liels prieks, ka skatītāji ir novērtējuši mūsu ieguldīto darbu un devuši mums iespēju šo projektu turpināt! Tas dos iespēju cilvēkiem, kuri nekad nav bijuši ārzemēs, paceļot. Savukārt, mums tā būs iespēja pašu izdomāto projektu, kuram atšķirībā no ārzemju formātiem viss bija jāizdomā no nulles, attīstīt un uzlabot. Mēs esam daudz analizējuši pirmo ceļojumu un solām, ka ”Pirmoreiz ārzemēs” turpinājums būs vēl daudz interesantāks,” norāda raidījuma producente.

Raidījumam tiek meklēti dalībnieki!

Ja sapņojat par ārzemju ceļojumu un nekad neesat bijuši ārpus Latvijas robežām vai arī līdz šim sanācis pabūt tikai kaimiņzemēs – Lietuvā vai Igaunijā, tad piesakieties pirmajam ārzemju ceļojumam. Iespējams tieši jūs jau pavisam drīz dosieties lielākajā piedzīvojumā kopā ar lieliskiem ceļabiedriem. Pieteikuma anketu var aizpildīt mājas lapā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl