Komentāri

Neiroķirurģija ir atzīta par vienu no bīstamākajām specialitātēm, jo galvas operācijas var izglābt pacienta dzīvību, padarīt viņu par invalīdu, izraisīt komu vai pat cilvēka nāvi. Neesi ienaidnieks parādīs ķirurgu saspringto un atbildīgo darbu Neatkarīgajā Memoriālajā slimnīcā. Taču ne tikai pacienti saskaras ar problēmām. Arī slimnīcas vadītājam Džeisonam Kolam ir smadzeņu darbības traucējumi, un viņam katru dienu nākas cīnīties ar savu ļauno alter ego. Uzziniet, cik dažādi var būt smadzeņu bojājumi un, kā tos izārstēt, jaunajā seriālā Neesi ienaidnieks no 24. marta otrdienās plkst. 23.05 kanālā TV3!

Dubultpersonība

Neatkarīgās Memoriālās slimnīcas vadītājs, dakteris Džeisons Kols, ir veiksmīgs neiroķirurgs. Taču viņam ir arī kāds dziļš, tumšs noslēpums. Kādu rītu, kad Džeisons pamostas viesnīcā blakus puskailai sievietei, kuru nekad nav redzējis, viņš saprot, ka atkal mostas viņa alter ego. Katru vakaru konkrētā laikā – 20.25, kaut kas viņā mainās un padara viņu gandrīz nepazīstamu. Džeisons kļūst par bīstamu un viltīgu personu, kurš sevi sauc par Īanu Praisu. Dakteris jau gadiem šo personu nomāc, injicējot sevī spēcīgus eksperimentālus medikamentus. Bet tagad viņa ķermenis ir kļuvis imūns pret serumu, atkal atbrīvojot savu otro dabu – Īanu Praisu. Bijis tik ilgi apspiests, viņš ir gatavs atriebties, cenšoties radīt haosu ne tikai Džeisona dzīvē. Visi ir pakļauti riskam – pacienti, draugi, kolēģi, sieviete, kuru viņš mīl, un apdraudēta pat viņa paša dzīvība. Sekojiet līdz – vai daktera abas personības spēs atrast kādu kopsaucēju, vai arī viena otru pazudinās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Seriāla varoņi

Neesi ienaidnieks producents un scenārija autors ir Deivids Šulners (David Schulner), kura pazīstamākais projekts ir seriāls Bīstamās mājsaimnieces (Desperate Housewives). Neesi ienaidnieks galveno varoni, dakteri Džeisonu Kolu atveido Stīvens Paskāls (Steven Pasquale). S.Paskāls iepriekš ir iejuties galvenajā lomā seriālā Izglāb mani! (Rescue me) un piedalījies asa sižeta šausmu trillerī Svešie pret plēsoņu 2 (Aliens vs. Predator 2).

Vēl gaidāmajā TV3 seriālā Neesi ienaidnieks būs sastopams ārsts Kenets Džordans, kura lomā iejūtas Maikls Espers (Michael Esper). Aktieris plašāk pazīstams kļuva pēc filmēšanās filmās Skaistais prāts (A Beautiful Mind), Francezs Ha (Frances Ha) un Piliens (The Drop). Ārstu komandā ir arī divas daiļā dzimuma ārstes – Lena Solisa un Vanesa Jonga, kuru ādā iejūtas Alana de la Garza (Alana De La Garza) un Filīcija Rašada (Phylicia Rashad). Seriālā darbosies arī Džeisona bijusī sieva un bērnu māte Ruta Gedminta, kuru atveidos aktrise Olīvija Flina (Olivia Flynn). Viens no viņas augstākajiem sniegumiem ir loma filmā Pazudušais Samārietis (The Lost Samaritan).

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl