Komentāri
TV3 piedāvā jaunu seriālu Leģendas ar Šonu Bīnu galvenajā lomā
Publicitātes foto

Maija otrdienas vakari piederēs pievilcīgajām neģēlim Šonam Bīnam, kurš seriālā Leģendas atveidos FBI aģentu Mārtinu. Viņš nav parasts ierindas aģents, jo viņam ir spēcīgs alterego, kurš reizēm ņem virsroku, risinot svarīgus uzdevumus. Taču, kas notiek, kad Mārtins vairs netiek ar sevi skaidrībā? Skatieties TV3 no 3. maija plkst. 22:00 seriālu Leģendas, ko veidojis slavens režisors Hovards Gordons!

Amerikāņu daudzsēriju drāma Leģendas (Legends) ir veidota pēc 2005. gadā iznākušās grāmatas Legends: A Novel of Dissimulation motīviem, kuru sarakstījis Roberts Litels (Robert Littell). Taču seriāla režisors ir 3 Primetime Emmy’s balvas ieguvējs Hovards Gordons (Howard Gordon), kura rokraksts ir redzams arī Latvijā redzētos seriālos kā Tirāns (Tyrant), 24, 24 stundas: dzīvo citu dienu (24: Live another day), Svešais starp savējiem (Homeland), kura jauno, 4.sezonu varēsiet izdzīvot jau no 17. maija otrdienas vakaros plkst. 23.00!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Tik mainīgs kā hameleons

Seriāla Leģendas galvenais varonis Mārtins Odums ir FBI speciālo vienību aģents, ar kuru kopā strādā vesela komanda. Viņi nodarbojas ar slepenu izmeklēšanu, kas vienmēr ir caurvīta ar leģendām. Galvenais personāžs spēj pārvērsties par visu, ko pieprasa darbs! Mārtina alterego tiek sauktas par leģendām, ar kuru palīdzību viņš spēj paveikt slepenas darbības, kas atstāj dziļus pēdu nospiedumus uz viņu paša personību. Problēmas sāksies brīdī, kad viņam nāksies tikt ar sevi skaidrībā, lai uzzinātu, kas patiesībā viņš ir… Mārtinam ir tuva kolēģe Kristāla, kura priekš viņa apkopo slepenās operācijas, kuras atrisināt ir tikai viņam pa spēkam. Ar Kristālu viņam kādreiz bijušas arī romantiskas attiecības, taču vai viņu starpā mīlas uguns ir nodzisusi – uzzināsiet seriālā! Mārtinam ir arī sieva Sonja un dēls Eidens, no kuriem viņš ir atsvešinājies.

Mārtinu atveido britu aktieris Šons Bīns, kurš ir absolvējis Londonas prestižo The Royal Academy of Dramatic Art. Aktiera stils ir kā instinktīvs process, kura laikā viņš atveidoto varoņu raksturus, tos izdzīvojot piepildīti un dabiski. Nenoliedzami Bīns savas aktīvās 20 gadu darbības laikā ir spējis iejusties gan iejūtīgās un romantiskās personībās, gan augsta ranga neliešos, kā arī vēsturiskos varoņos. Bīna pieredze ir tik daudzkrāsaina, sākot no TV seriāliem Clarissa un Lady Chatterley, līdz filmām Anna Karēņina (Anna Karenina), Melnā Nāve (Black death), Gredzenu pavēlnieks (Lord of the rings), Marsietis (The Martian), kā arī viens no viņa pēdējiem sasniegumiem ir loma seriālā Troņu spēles (Game of Thrones). Savukārt pēc seriāla Leģendas 1. sezonas pirmizrādes Bīns kļuva par kulta personību Amerikas Savienotajās valstīs. Viņš ar savu izcilo tēlojumu aizrāvis ikvienu skatītāju, liekot katram aizdomāties par savas personības patiesumu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl