TV3 kanālā sākas sestdienas ar Metu Deimonu un Bornu

Komentāri

Vasaras pirmais mēnesis aizsākas ar spraigu sižetu un Borna piedzīvojumiem ar Metu Deimonu galvenajā lomā. Jau rītdien, 6. jūnija, pirmā no triloģijas filmām – Borna ultimāts.

Itāļu zvejas kuģis jūrā atrod pusdzīvu cilvēku, kura vienīgā bagāža ir pāris ložu mugurā un uz gūžas uztetovēts Šveices bankas kods. Viņam nav ne dokumentu, ne atmiņas, bet piemīt apskaužamas svešvalodu zināšanas, pašaizsardzības un cīņas prasmes, kas liecina par bīstamu pagātni. Cīrihes bankas depozīta seifs atklāj kaudzīti ar pasēm, naudu, ieroci, vārdu Džeisons Borns un … adresi Parīzē. Ko tas viss nozīmē vēl arvien paliek noslēpums, tomēr Borns saprot, ka viņa dzīvība ir briesmās. Negaidīti viņš sastop Mariju un piedāvā viņai 10 000 dolāru par braucienu uz Parīzi. Džeisona Borna pagātnes pēdas ved no Eiropas līdz pat CIP galvenajai mītnei Langlijā, Virdžīnijas štatā, kur atrodas slepenās operācijas ”Treadstone” bāze. Kamēr Borns un Marija cenšas paslēpties Eiropā, visi slepenās operācijas spēki ir apkopoti, lai izsekotu un neitralizētu Bornu, cik ātri vien iespējams.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl