4 komentāri
TV3 aicina sagaidīt svētkus ar Bez Tabu un pavadīt kopā ar UgunsGrēka varoņiem
Foto: publicitātes foto

TV3 aicina kopā ar draugiem un ģimeni izbaudīt Līgo svētkus un Jāņus. Svētkus ieskandinās Bez Tabu īpašā rubrika Meklējam Jāni, kur iepazīsimies ar populāriem gaidāmās vārda dienas gaviļniekiem. Pēc tam stafete tiks nodota seriāla UgunsGrēks iemīļotajiem varoņiem, lai pieskandinātu Latviju ar skanīgām un lustīgām noskaņām. Savukārt 24. jūnijā TV3 piedāvās vienu no Latvijas labākajām filmām – Limuzīns Jāņu nakts krāsā.

Bez Tabu ieskandina svētkus

Pirms Jāņu nedēļā, no 16. līdz 22. jūnijam plkst. 19.35 TV3 raidījums Bez Tabu piedāvās īpašu rubriku Meklējam Jāni. Jā, nepārlasījāties – Jāni nevis papardes ziedu! Kā izrādās, vārds Jānis, ar ko latviešu tautai vajadzētu lepoties, pamazām izzūd. Tāpēc Bez Tabu komanda pirms svētku laikā īpašā rubrikā Meklējam Jāni tiksies ar Latvijas izcilākajiem un interesantākajiem Jāņiem, tostarp arhibīskapu Jāni Vanagu, ārstu Jāni Ģīli un aktieri Jāni Jarānu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pavadi svētkus kopā ar UgunsGrēku!

Kā jau īstos svētos pienākas, kārtīga lustēšanās ar skatītāju iemīļotā seriāla UgunsGrēks varoņiem, kuri līgos gan Limbažos, gan Cinevillā. Būs dziesmas, būs danči un īstena svētku līksmība kopā ar Zentiņu, Jezupu, Gati, Induli, Gunāru, Fēliksu, Ievu, Lidiju, Danu, Jevgēniju un citiem! Seriāla UgunsGrēks Zentiņas atveidotāja Regīna Devīte saka: ”Labas tradīcijas ir jāturpina! Arī šovasar es un citi seriāla UgunsGrēks personāži sarīkosim skatītājiem lustīgu Vasaras saulgriežu svinēšanu! Un šogad, atšķirībā no citiem gadiem, svētku ballīte notiks trīs dienu garumā – trīs vakarus TV3 ekrānos nerimsies dejas un dziesmas! Lai Jums līksmi Līgo svētki un saldi papardgrēki!” Skatieties UgunsGrēks līgo Limbažos 22. jūnijā plkst. 15.55, UgunsGrēks līgo Cinevillā 23.jūnijā plkst. 15.45, UgunsGrēks atkal līgo Limbažos 24. jūnijā plkst. 20.20 kanālā TV3!

Limuzīns Jāņu nakts krāsā

Protams, neiztrūkstoša svētku sastāvdaļa ir Limuzīns Jāņu nakts krāsā! Lieliska, latviska gara piestrāvota komēdija. Mirtas tante loterijā laimējusi vieglo autiņu. No malu malām sarodas tuvi un tāli radi, cerot, ka savā testamentā tante mašīnu norakstīs viņiem. Sākas konflikti, rodas komiskas situācijas, bet latviskā dzīvesziņa izrādās stiprāka par ļaužu vājībām. Filma uzņemta pēc Māras Svīres stāsta. Skatītāju aptaujā kino simt gadu jubilejas reizē (1995) atzīta par visu laiku labāko latviešu filmu. Baudiet Limuzīns Jāņu nakts krāsā 24. jūnijā plkst. 17.05 kanālā TV3!

TOP komentāri

 • zinātājs
  +1 +1 0

  zinātājs

  Nezinu, kas Tev nepatīk Regīnas dabīgajās lūpās? Varbūt Tevi Dievs ar lūpām apdalījis, tādēļ domā, ka ja kādam lielākas, tad uzpumpētas.
 • ieva
  +1 +1 0

  ieva

  Supet veletps ed han man patik ugunsgreju varoni loti velos piedalities ieva raksta no jelgavas.
 • visvaldis
  0 0 0

  visvaldis

  uguns greka autoriem , rezisoriem un visiem kas taisija so projektu vaidzetu pieskirt NOBELA premiju , vini visi parada ka mes LATVIESI esam plebeju tauta . Bet aktieri spele LIELISKI .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl