TV3 aicina pacelties debesīs ar Lidmašīnām

Komentāri
TV3 aicina pacelties debesīs ar Lidmašīnām
Foto: Disney

TV3 jau drīzumā iepriecinās gan mazus, gan lielus skatītājus ar animācijas filmas Lidmašīnas televīzijas pirmizrādi. Skatītājiem tiks sniegta iespēja lidot vēl nebijušos augstumos kopā ar piedzīvojumu kāriem lidaparātiem no visas pasaules! Jūtiet līdzi ātrākajai un mērķtiecīgākajai lidmašīnai spraigās gaisa sacīkstēs un izdzīvojiet sirsnīgu draudzību, skatoties animācijas filmu Lidmašīnas 21. maijā kanālā TV3!

Disney studijas veidotās animācijas filmas Lidmašīnas (Planes) galvenajam varonim – miglotājam Dastijam sapņi sniedzas mākoņu augstumā. Tādēļ vienreizējo iespēju sacensties ar pasaules ātrākajām lidmašīnām lielākajās gaisa sacīkstēs Dastijs nelaidīs nevar tās laist garām. Neraugoties uz to, šim vienkāršajam lauku puisim ir divas problēmas – Dastijs nav uzbūvēts, lai lidotu gaismas ātrumā, kā arī – viņam ir bail no augstuma. Mazā, bet drosmīgā lidmašīna tiek nostādīta liela izaicinājuma priekšā, mērķējot augstāk, kā jebkad cerēts. Tieši ar savu tuvāko draugu palīdzību Dastijs radīs sevī spēku kļūt par ko vairāk kā vien par lauksaimniecības lidmašīnu un celt iedvesmu gan sevī, gan arī skatītājos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Lidmašīnas ir ne vien piedzīvojumiem bagāta, bet arī pārsteidzoši detalizēti veidota animācijas filma. Animācijas režisors Kleijs Hāls (Klay Hall) ne tikai apmeklēja lidmašīnu pārvadātāju, bet arī vēroja lidmašīnu pacelšanos un nosēšanos uz kuģa okeāna vidū, lai pēc iespējas precīzāk attēlotu Dastija glābšanas misijas ainu. Izpēte tika veikta arī tāpēc, lai uz savas ādas izjustu, kādas emocijas rodas, reaktīvajai lidmašīnai strauji lidojot garām cilvēkam. Tāpat filmas režisors arī pētīja lidaparātu uzbūvi, lidotprasmi un savstarpējo saskarsmi starp pilotiem un dispičeriem, lai veidotu tieši tādu noskaņu, kāda tā ir reālajā dzīvē.

Patiesi fakti, precīzas detaļas un galvenais – iespēja sekot līdzi vēl nebijušiem piedzīvojumiem galvu reibinošos augtumos ir būtiskākie iemesli, lai sestdienas vakarā paceltos augstu debesīs kopā ar animācijas filmas Lidmašīnas varoņiem!

Izbaudiet animācijas filmas Lidmašīnas televīzijas pirmizrādi 21.maijā plkst. 19:35 TV3!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl