TV šovs Dzīvās lelles: ādas un zobu balināšana, lūpu palielināšana. Vai tu savam bērnam to spētu nodarīt?

Komentāri
TV šovs Dzīvās lelles: ādas un zobu balināšana, lūpu palielināšana. Vai tu savam bērnam to spētu nodarīt?
Foto: publicitātes foto

Kura gan meitene negribētu, lai par viņu saka, ka ir skaista kā lelle? Klāt ir šova Dzīvās lelles jaunā sezona. Šovs par mazu meiteņu piedalīšanos skaistumkonkursos un cīņu par skaistuma princeses kroni. Lai arī šovs ne tikai Amerikā, bet arī Eiropā izraisījis plašas, pretrunīgas  diskusijas, tam ar aizrautību seko ļoti daudz skatītāju un atbalstītāju. 

Šovam mazās meitenes piesaka viņu mammas. Lai bērnu atzītu par visskaistāko, mazās meitenes tiek pakļautas bērnam ne visai piemērotiem pārbaudījumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Konkurence ir milzīga, tādēļ cīņā par galveno balvu ar skaistu kleitu un graciozām kustībām vien ir par maz. Bērniem tiek likta bieza grima kārta, frizūras tiek veidotas kā pieaugušām dāmām…

Tomēr mammas iet vēl tālāk, un meitenēm tiek palielinātas lūpas un balināti zobi. Mākslīgais iedegums un depilācija arī ir ierasta lieta, lai tiktu pie uzvaras. Ceļā uz mērķi  meitenes pavada asaras un  smags darbs. Turklāt pašas dalībnieces nemaz nevēlas piedalīties šovā, bet māmiņas uzstāj….

Ādas balināšana, polsterējumi un citi pārbaudījumi, lai sasniegtu mērķi, jau šodien raidījumā Dzīvās lelles Kanālā 2 plkst. 17.00.

Foto

Lasi vēl