Komentāri
Tuvojas “Bez Tabu” priekšvēlēšanu kampaņas “Netīrās veļas baļļa” fināls!
Bez Tabu Publicitātes foto

Straujiem soļiem tuvojas ne vien 12.Saeimas vēlēšanas, bet arī TV3 raidījuma “Bez Tabu” priekšvēlēšanu kampaņas “Netīrās veļas baļļa” fināls. Arī priekšvēlēšanu vakarā “Bez Tabu” turpinās izglītot vēlētājus un atsvaidzinās viņu atmiņu, atgādinot par Saeimas deputātu kandidātu vecajiem grēkiem. Skatieties “Bez Tabu” priekšvēlēšanas kampaņas “Netīrās veļas baļļas” lielo finālu 3.oktobrī 19:30 kanālos TV3 un TVPlay!

“Bez Tabu” priekšvēlēšanu kampaņā “Netīrās veļas baļļā” tiek mērcēti un mazgāti visu Saeimas virzienā šturmējošo partiju saraksti. Bez Tabu korespondenti jau noskaidrojuši, ka 30 kandidāti šobrīd ir bezdarbnieku statusā – jautājums, cik ētiski Saeimas vēlēšanas uztvert kā vienu no elementiem darba meklējumu gaitās? Bez Tabu arī pārbaudījis, cik atklāti nākamie deputāti ir pret savu vēlētāju. Kurš gatavs atvērt sava nama durvis, atklāt komunālo pakalpojumu rēķina apmērus, bet, kurš uzskata, ka viņš var neatbildēt vispār. Tāpat Bez Tabu žurnālisti jau pārliecinājušies, ka kandidātu deklarācijas, ko viņi iesnieguši Centrālajai vēlēšanu komisijai, bieži vien atspoguļo maldīgu ainu gan par viņu pārticību, gan izglītību, gan attiecību statusu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Fināls tieši priekšvēlēšanu vakarā
Taču vēl ir daudz atklājumu, skandālu un, protams, arī noslēdzošais fināls priekšā. 12.Saeimas vēlēšanu priekšvakarā, 3.oktobrī, gaidāms “Netīrās veļas baļļas” lielais fināls. Tiks apkopotas “Bez Tabu” pamanītās dīvainības kandidātu sarakstos. Piemēram, neparastu profesiju pārstāvji, bezdarbnieki un viņu pagātnē sastrādātais, kad viņi bija politikā – administratīvie sodi, sodīšana par dienesta stāvokļa izmantošanu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl