Toms Krūzs un “Oskara” laureāts Metjū Makonahijs TV3 kanālā

Komentāri
Toms Krūzs un “Oskara” laureāts Metjū Makonahijs TV3 kanālā
Publicitātes foto

TV3 septembrī divus ceturtdienas vakaros lutinās skatītājus ar divām elpu aizraujošām televīzijas pirmizrādēm. Pirmā no tām būs “Džeks Rīčers”, kurā militāro izmeklētāju atveido pasaulē slavenais aktieris Toms Krūzs. Savukārt otra pirmizrāde būs dēkains stāsts “Ielu advokāts” ar Metjū Makonehiju galvenajā lomā. Izbaudiet pirmo televīzijas pirmizrādi “Džeks Rīčers” jau 11.septembrī 22:00 kanālā TV3!

Izbaudiet vakarus lieliskā kompānijā!

Pirmā no septembra ceturtdienu vakaru pirmizrādēm būs asa sižeta filma “Džeks Rīčers”, kura aizvedīs uz kādu Indiānas štata pilsētu, kurā gaišā dienas laikā aukstasinīgi tiek nogalināti pieci cilvēki. Visi pierādījumi norāda uz kādu cilvēku – bijušo snaiperi, kurš nekavējoties tiek aizturēts. Nopratināšanas laikā aizdomās turētais Džeimss Barrs uzstāj, ka nav vainīgs un runās tikai ar vienu cilvēku – Džeku Rīčeru. Bijušais militārās policijas izmeklētājs Džeks Rīčers uzņemas izmeklēt šo lietu par spīti tam, ka varas iestādes lietu uzskata par atklātu. Izmeklēšanas laikā viņš sastopas ar nežēlīgu pretspēku. Skatieties televīzijas pirmizrādi “Džeks Rīčers” ar Tomu Krūzu galvenajā lomā jau 11.septembrī 22:00 kanālā TV3!
Nedēļu vēlāk, 18.septembī, TV3 ekrānos T.Krūzu nomainīs aktieris Metjū Makonahijs jeb Mikijs. Viņš filmas “Ielu advokāts” pirmizrādē iejutīsies advokāta tēlā, kas kuļas pa dzīvi, aizstāvot sīkus noziedzniekus un izmantojot savu mašīnu kā biroju. Negaidīti Mikija dzīve mainās, kad viņam piedāvā aizstāvēt bagātu vīrieti, kuru apsūdz izvarošanā un slepkavības mēģinājumā. Pārliecināts, ka spēs labi nopelnīt, Mikijs ar prieku piekrīt vīrieti aizstāvēt. Taču jau drīz vien Mikijis atklāj, ka ir iesaistījies bīstamā sazvērestībā. Viņš ir spiests konstatēt, ka nauda nespēj apklusināt sirdsapziņu. Kārotās atlīdzības vietā Mikijam jācīnās par izdzīvošanu. Skatieties televīzijas pirmizrādi “Ielu advokāts” ar M.Makonahiju galvenajā lomā jau 18.septembrī 22:00 kanālā TV3!

Lasi vēl