Komentāri
Tievētāju klubs izaicina draudzenes līdz kāzām nomest liekos kilogramus
Publicitātes foto

Īstas draudzības recepte ir kopīga dzīves baudīšana un cīņa ar dažādām problēmsituācijām. Kanāls 2 jaunajā realitātes šovā Tievētāju klubs piecas draudzenes pieņem izaicinājumu – ja līdz kāzām jānotievē vienai – to darīs visas! No daudz kā būs jāatsakās, lai panāktu vēlamo rezultātu. Taču, ja treneris ir tik seksīgs, daudz ko var izturēt, īpaši – lai ielīstu sapņu kleitā! Skatieties realitātes šovu Tievētāju klubs no 23. marta darbdienās plkst. 21:00 Kanālā 2 un TVPlay!

Realitātes šova Tievētāju klubs (Diet tribe), līdzīgi kā iepriekš Kanālā 2 rādītā Uzvar zaudētājs! (The biggest loser), mērķis ir palīdzēt cilvēkiem nomest lieko svaru un uzsākt veselīgu dzīvesveidu. Tāpat kā Uzvar zaudētājs!, arī šovā Tievētāju klubs trenera loma uzticēta seksīgajam trenerim Džesijam Pavelkam, kura muskuļotās aprises reti kurai sievietei spēj būt vienaldzīgas. Šova dalībniecēm – piecām draudzenēm Enai, Šonai, Meganai, Morganai un Lidijai treneris Džesijs būs gan apjūsmošanas objekts, gan motivācija sasniegt lieliskus rezultātus!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Liekais svars ir kā bumba ar laika degli – ja savlaicīgi to neapturēsi, tā uzsprāgs. Talkā nāk Džesijs, kurš iedvesmos un parūpēsies par lielisku treniņprogrammu, lai piecu draudzeņu trīs mēnešu garais ceļojums pretī lieliskai figūrai noslēgtos veiksmīgi. Turklāt, vienai no viņām – Annai ir īpaši svarīgi nomest svaru, jo viņa plāno kāzas, tādēļ draudzenes gatavas mesties kopīgā piedzīvojumā. Svētku tērpos apburoši vēlas izskatīties ne tikai līgava, bet arī viņas draudzenes. Viegli neies, būs cītīgi jāstrādā sporta zālē, jākāpj kalnos, jāspēlē futbols – sviedri līs aumaļām.

Cītīga sportošana iet roku rokā ar veselīgu uzturu, atbrīvošanās no visa liekā nebūt nenozīmē neko neēst vai ēst maz. Tāpēc šovā piedalās arī psihoterapeite Steisija Keisere, kura sniegs sievietēm padomus par to, kā izskaust emocionālo ēšanu un sākt ēst veselīgi. Psihoterapeite apzinās katras dalībnieces ēšanas plusus un mīnuss, un izstrādās pareiza uztura programmu. Kā dalībniecēm veiksies ar tās ievērošanu? Vai viņas spēs nomest lieko svaru? Ieraudzīsiet, skatoties jauno realitātes šovu Tievētāju klubs! Arī skatītājām šovā redzētais noteikti palīdzēs iedvesmoties un piestrādāt, lai godam sagaidītu 2016. gada peldkostīmu sezonu.

Skatieties jauno realitātes šovu Tievētāju klubs no 23.marta darba dienās plkst. 21:00 Kanālā 2!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl