Stallone un viņa zvaigžņu armija jau drīzumā TV3

Komentāri
Stallone un viņa zvaigžņu armija jau drīzumā TV3
Publicitātes foto

Sviedri, lodes, eksplozijas un spriedze – filmu Neiznīcināmie 3 nav jāskatās, tā ir jāizdzīvo! Filmā sapulcējusies īsta zvaigžņu armija – Silvestra Stallones skarbo vīru komandai pievienosies Antonio Banderass, Veslijs Snaips, Harisons Fords un ļaunais tēls būs neviens cits kā Mels Gibsons. Viņu visu naids būs personisks – sadot tam, kurš nodevis komandu! Izbaudiet Neiznīcināmie 3 televīzijas pirmizrādi 18. februārī plkst. 22:00 kanālā TV3!

Gatavi izrēķināties!

Neiznīcināmie 3.daļā (The Expendables 3) šoreiz neiznīcināmajiem ceļā stāsies Konrads Stounbenkss (Mels Gibsons), kas pirms daudziem gadiem kopā ar Bārniju (Silvestrs Stallone) radījis šo komandu. Reiz krietnais vīrs tagad kļuvis par negodīgu biznesmeni un tirgo ieročus. Bārnijs saņēmis pavēli viņu nogalināt un domā, ka ir to izdarījis. Taču Stounbenkss, nosvinējis savas bēres, atkal parādās atklātībā. Viņš atgriežas, lai izrēķinātos ar neiznīcināmajiem. Bārnijam ir citi nodomi. Cīņā ar seniem ienaidniekiem viņš nolēmis iesaistīt svaigus spēkus un uzņem neiznīcināmo komandā jaunus, veiklus, kaujas tehniku apguvušus profesionāļus. Šis neiznīcināmo uzdevums pārvēršas par izrādi – vecā gvarde mācās no jaunajiem, kam cīņā palīdz tehnoloģijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atteicās no lomas naudas dēļ

Iepriekšējās filmas Neiznīcināmie divās daļās varoņa Čērča lomu spēlēja Brūss Viliss. Par dalību trešajā daļā viņam tika piedāvāts trīs miljonu dolāru atalgojums par četrām filmēšanas dienām Bulgārijā. Taču B. Viliss vēlējās saņemt vairāk par katru dienu – vienu miljonu, ko Stallone un producenti noraidīja. B. Vilisa atveidotais varonis Čērčs tika aizstāts ar citu – Drammeru, ko spēlē Harisons Fords. Kā reālajā dzīvē, tā arī filmā Fords ir kvalificēts pilots, kurš ir piedalījies dažādās meklēšanas un glābšanas misijās.

Aktieru sadarbība

Vēsturiski fakti atklāj, ka katrs no aktieriem – Dolfs Lundgrēns, Veslijs Snaips un Antonio Banderass – spēlējuši sliktos vīrus filmās Rokijs 4 (Rocky IV), Cilvēks iznīcinātājs (Demolition man), Slepkavas (Assassins), pie kurām strādājis Stallone. Vēl vietā pieminēt, ka Neiznīcināmie ir Gibsona karjerā otrā filma, kurā viņš spēlē nelieti – pirmā bija Mačete nogalina (Machete Kills).

Sīgals pārņem stafeti

Ja no lomas Neiznīcināmie Stīvens Sīgals atteicās, tad piedalīties filmā Dubultspēle (The Gutshot straight) gan piekrita! Sīgals pārņem stafeti no zvaigžņotās armijas jau 25. februārī plkst. 22:00, kad TV3 ēterā būs filmas Dubultspēle pirmizrāde! Filmā stāsta par kādu parādos iedzīvojušos spēlmani Džeku (Džordžs Īds), kurš tiek iesaistīts kādā noslēpumainā darbā un neiedomāji striktiem noteikumiem, kas viņam var maksāt dzīvību!

Izbaudiet filmas Neiznīcināmie 3 un Dubultspēle kanālā TV3!

Lasi vēl