Komentāri
Spriedzes seriāls “Drošības aģenti V.A.I.R.O.G.S”
Publicitātes foto

TV3 jaunā seriāla Drošības aģenti V.A.I.R.O.G.S komanda strādā augstākajā līmenī un par to ikviens varēs pārliecināties jau pavisam drīz. Viens no aģentu galvenajiem uzdevumiem ir novērst katastrofas un saglabāt līdzsvaru uz zemes. Novērtējiet jauno spriedzes seriālu Drošības aģenti V.A.I.R.O.G.S jau no 4.augusta pirmdienu vakaros 21:00 kanālā TV3!

TV3 jaunā seriāla Drošības aģenti V.A.I.R.O.G.S(Agents of S.H.I.E.L.D)veidotāji ir Džoss Vedons, Džeds Vedons un Maurisa Tancharoena, to producē ABC Studios, Marvel Television unseriāls ir uzņemts Marvel Cinematic Universe.Viens no Marvel Cineamtic Universe franšīžu filmu tēliem, kurš piedalīsies jaunajā seriālā Drošības aģenti V.A.I.R.O.G.S, ir Fils Kulsons. F.Kulsons iepriekš ir bijis tādās filmās kā, piemēram, Dzelzs vīrs, Dzelzs vīrs 2, Tors un Atriebēji.

Jaunais TV3 seriāls Drošības aģenti V.A.I.R.O.G.S stāsta par miera uzturēšanas un spiegu uzraudzības organizāciju, kurā darbojas aģenti, kas cīnās ar supervaroņiem, citplanētiešiem un citiem ceļotāji, kuriem piemīt pārdabiskas spējas. Pret sliktajiem cīnīsies vienota komanda, kura mēģinās glābt pasauli no bīstamiem un pārdabiskiem notikumiem uz Zemes. Piemēram, aģentiem būs jādodas uz Peru džungļiem, jo tiek saņemtas ziņas par nezināmas izcelsmes objektu.

Iepazīstieties ar komandu!

Seriālā viens no galvenajiem varoņiem ir aģents Fils Kulsons, kurš pārrauga vairākas uzraudzības organizācijas. Fils ir kapteinis svarīgākajām misijām un ir viens no operatīvākajiem darbiniekiem, kas atbild par uzraudzību un kalpo kā galvenais Atriebēju lietā. Fila tēlā iejūtas aktieris Klarks Gregs, kurš par filmēšanos seriālā pauž: ”Kad Džoss Vedons ar vārdiem aprakstīja seriāla mistiskas un arī sarežģījumu pilno notikumu sižetu, es sapratu, ka man šī pasaule ir tik aizraujoša, ka varētu kaut tūlīt mesties iekšā filmēšanas darbā.”

Aktrise Minga Na Vena atveido aģenti Melindu Meju, kura ir kaujas veterāne, izcila pilote un ieroču eksperte. Viņa ir tikpat spēcīga, cik karavīrs, kas spēj jebkuru kaujas laukā uzvarēt. Šo rūdījumu viņa ieguvusi misijas laikā Bahreinā, pēc kuras viņa sev ieguva segvārdu Jātniece. Reiz Melinda savu darbu paveics tik lieliski, ka kļuva par leģendu visas organizācijas ietvaros.

Granta Varda varoņa tēlā iejūtas aktieris Brets Daltons. Grants ir skarbs, antisociāls vīrietis, viņš ir talantīgs savā profesionālajā jomā, bet ne tik ļoti, lai spētu sacensties ar saviem kolēģiem. Grantam ir liela pieredze un nopietna attieksme pret savu darbu. Seriāla gaitā kļūs skaidrs, ka Grantam ir grūtības tikt galā ar savām emocijām.

Komandā darbojas arī aģente ar segvārdu Skaja, kas agrāk bija pazīstama kā Mērija Sjū Pūta. Viņa ir aktīva hakere, kura sākotnēji strādāja par aģenta Warda praktikantu, bet vēlāk kļuva par Fila Kulsona protežē. V.A.I.R.O.G.S komanda Skaju atrada, glābjot viņu Ķīnas provincē Hunanā.

Vēl viens no komandas biedriem ir aģents Leo Fics, kurš specializējas inženierzinātnēs un jo īpaši ieroču tehnoloģijās. Starp Leo un viņa kolēģi Simonsu valda romantiskas jūtas. Simonsa tiek raksturot kā ļoti organizēta personība, kura ir jautra un entuziastiski noskaņota par savu darbu. Reiz Leo, glābjot Simonsas dzīvību, nonāks pats savai dzīvībai bīstamā situācijā.

 

Skatieties Drošības aģenti V.A.I.R.O.G.S no 4.augusta pirmdienu vakaros 21:00 kanālā TV3!

Prieks kopā būt!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl