Komentāri
Skaties pasaules hokeja čempionāta spēles jaunajā video portālu krievu valodā Posmotri.lv
Foto: posmotri.lv

MTG TV Latvia, turpinot attīstīt digitālos projektus, no 22. aprīļa piedāvā jaunu video portālu krievu valodā Posmotri.lv. Tāpēc hokeja līdzjutējus sagaida īpaša dāvana – visas TV5 tiešraidē translētās pasaules hokeja čempionāta spēles ar komentāru krievu valodā būs pieejamas arī internetā Posmotri.lv.

Jaunā video interneta portāla apmeklētājus sagaida septiņas Latvijas valstsvienības spēles, Krievijas valstsvienības spēles, kā arī, neatkarīgi no tā, kuras komandas izrādīsies stiprākās, – viena ceturtdaļfināla, pusfināla un fināla spēle. Posmotri.lv būs pieejami arī spēļu spožākie momenti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunajā portālā apkopota filmu, seriālu un raidījumu kolekcija krievu valodā, kuru interneta lietotāji varēs skatīties bez maksas jebkurā sev ērtā laikā un vietā.

LET_9655856

Jau pirmajās video portāla pastāvēšanas dienās skatītājus sagaida arī visi kanāla TV5 ziņu raidījumi Ziņu vakars, Vakars@22 un Kriminal+, kā arī iecienītie seriāli Pēdējais Magikjans, Interni, Svešais, Fizruks, Tālbraucēji, Sasisto lukturu ielas, Izmeklēšanas noslēpumi, Tētuka meitiņas. Tāpat skatāmi raidījumi Tēta nedienas, Naša Russia, Ģimenes izmērs, Nemelo man, Šovbiznesa slepenās lietas, Interjeru cīņas un citi.

Posmotri.lv ir jauns video interneta portāls, kas sniedz iespēju lietotājiem legāli un bez maksas skatīties Latvijā krievu valodā raidošo televīzijas kanālu TV5 un 3+ saturu, kā arī raidījumus un seriālus krievu valodā, kurus demonstrē citi MTG TV Latvia grupas kanāli TV3, LNT, TV6 un Kanāls 2.

MTG TV Latvia digitālā mārketinga un satura vadītāja Sniedzīte Vilmane norāda: ”Video portāla izveidošana krievu valodā ir loģisks solis MTG TV Latvia grupas robežu paplašināšanā internetā. Pēdējā laikā skatītāji kļūst aizvien izvēlīgāki – ko, kur un galvenais – kad skatīties. Video portāls ar legālu saturu – tas ir ērti, jo var skatīties, kad ienāk prātā, bet galvenais – tas ir likumīgi. Mēs ceram, ka lietotāji to novērtēs un aizvien biežāk iegriezīsies Posmotri.lv, lai baudītu iemīļoto seriālu, šovu vai filmu. Turklāt mēs pastāvīgi iepērkam jaunas programmu rādīšanas tiesības, tāpēc Posmotri.lv piedāvājums ar katru dienu tiks papildināts.”

Visā pasaulē ir novērojama tendence – televīzijas kanāli pakāpeniski ieņem savu nišu internetā. Latvijā lielākais video portāls, kas piedāvā baudīt televīzijas saturu, ir MTG TV Latvia grupai piederošais TVPlay. Februārī TVPlay uzrādīja lieliskus rezultātus – saturs ir pievērsis vairāk nekā 170 000 unikālo lietotāju uzmanību, no kuriem katrs video satura vērošanā pavadījis vidēji četras stundas mēnesī. TVPlay saturs pārsvarā ir latviešu valodā, tāpēc tika pieņemts lēmums izveidot analogu produktu krievu valodā runājošiem interneta lietotājiem.

MTG TV Latvia digitālajā vidē pieder arī ziņu un izklaides portāls Skaties.lv, kuram no tā izveidošanas brīža pagājušā gada septembrī līdz šim brīdim ir novērojama pārliecinoša izaugsme. Martā datoros, planšetēs un mobilajos tālruņos Skaties.lv apmeklējuši teju 340 000 interneta lietotāju.

Lasi vēl