3 komentāri
Simpsoni svin 25. sezonas jubileju un jaunajā sola trakulības
Foto: ekrānšāviņš

Šodien, 17.decembrī, šo dzelteno multiplikācijas varoņu ģimenīte  – Simpsoni svin savu 25.jubileju un 25.sezonu uz TV ekrāniem! Tik ilgs laiks televīzijā ir atzīmējams notikums. Jaunajā, 2015.gadā skatītāji varēs skatīties Simpsonu 25.sezonu no 8.janvāra ceturtdienās 20:00 kanālā TV6!

Kas sagaida 25.sezonā?

25.sezonas Simpsonu pirmā sērija iesāksies ar sirreālu parodiju par seriālu Svešais starp savējiem (Homeland), kas arī tiek rādīts TV3 . Proti, paēdis veselīgas brokastis, Homērs dosies uz darbu un kopā ar Karlu un Leniju apmeklēs atomelektrostacijas darbinieku konvenciju. Tiks izlaistas drošības pasākumu apmācības un tā vietā Homērs piedzersies ar draugiem. Un šajā mirklī jautrība varēs sākties!

Šī nekad nenovecojušā ģimene turpina izpausties dīvainajā pilsētā Springfīldā. Jaunā, 25.sezona gaidāma pilna ar trakiem notikumiem – dažas vietas tiks pārņemtas no animācijas seriāliem Futurama (Futurama) un Mana trakā gimene (Family guy). Homērs pārdos lapu krājumus, lai nopirktu boulinga bumbu, Mārdža sevi vainos notikumos, kuros viņa nekā nevar būt vainīga, Liza kļūs par Springfīldas futbola komandas karsējmeiteni, Homērs atvedīs mazuli, un tiks nogalināts viens no galvenajiem varoņiem.

Simpsoni kļūst par kultu

Daudzu skatītāju iemīļotā ģimenīte pirmo reizi televīzijas ekrānos parādījās tālajā 1987.gadā īsās epizodēs Treisija Ulmana šovā (The Tracey Ullman Show). Taču pirmā seriāla sērija iznāca tieši 1989.gada 17.decembrī, un ar Džima Brūka (Jim Brooks) un Sema Saimona (Sam Simon) palīdzību, Meta Groninga (Matt Groening) radītā ģimenīte guva tūlītējus panākumus. Šobrīd seriāls ir kļuvis par visilgāk pārraidīto iestudēto seriālu televīzijas prime time laikā. Balstīti uz disfunkcionālu piepilsētas ģimeni, Simpsoni ir spējuši atrisināt katru ģimenes dzīves aspektu, izsmejot dažādas  sadzīves problēmas caur apbrīnojami radošām situācijām.

Starp citu, vai esat kādreiz aizdomājušies, kāpēc Simpsoni ir dzelteni? Saskaņā ar viņu radītāju, karikatūristu Metu Groningu tas ir tāpēc, lai tad, kad tiek pārslēgti televīzijas kanāli un garām paslīd dzeltens zibsnis, ikviens zinātu, ka tiek rādīti Simpsoni.

Simpsonu balsis ierunā Holivudas slavenības

Homera un opja balsi ieskaņojis skatītājiem jau pazīstamais Dans Kastellnets (Dan Castellaneat), Mārdžas, Petijas un Selmas balsi ierunājusi Džūlija Kavnera (Julie Kavner). Bārta balsi ieskaņojusi Nensija Kartraita (Nancy Cartwright), mazās Lizas varoni – Jerdlija Smita (Yeardley Smith). Apu, Mo un Šerifu ierunājis Henks Azaria (Hank Azaria), bet Skiners, Neds Flanders un Čārlzs Montgomerijs Burns patiesībā ir Harijs Šērers (Harry Shearer). Kā viesi šajā sezonā piedalīsies amerikāņu scenārists un producents Ārons Sorkins (Aaron Sorkin), kas atveidos pats sevi, Stens Lī (Stan Lee) un Kristena Viga (Kristen Wiig) seriālā paradīsies jau otro reizi. Savukārt Andersons Kūpers (Anderon Cooper) parādīsies epizodē, kad Liza sadraudzēsies ar meiteni, kuras balsi ierunās Eva Longoria, plašāk zināma no seriāla Bīstamās mājsaimniece. Vēl šajā sezonā piedalīsies filmas Harijs Poters galvenā varoņa atveidotājs Daniels Redklifs (Daniel Radcliffe), kurš iejutīsies vecā zēna Diga tēlā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl