Komentāri
Sestdienās Kanālā 2 valdzinās pasaulslavenas aktrises
Foto: Volyga

Kanālā 2 vasara ir klāt, tādēļ četras jūnija sestdienas jūsu mājās virmos romantika, kaislības un, protams, mīlestība. To visu nodrošinās četras burvīgas aktrises Dženifera Anistone, Ketrīna Heigla, Anna Heteveja un Reičela Makadamsa. Sekojiet līdzi neparastiem notikumiem un skaistuļu ikdienai – viņu raibajiem piedzīvojumiem, kā arī attiecībām ar vīriešiem visa jūnija garumā!

Amizants pavērsiens maina turpāko dzīvi

Jau 4. jūnijā plkst. 18:00 Holivudas aktrises Dženiferas Anistones attēlotā varone Kesija filmā Kā tikt pie bērna (The Switch) pagriezīs savu pasauli kājām gaisā, no neveiksmīgas mīlnieces kļūstot par vientuļo māmiņu. Gudrajai un jautrajai Kesijai neveicas mīlestībā, tāpēc viņa nolēmusi tikt pie bērna ar mākslīgās apaugļošanas palīdzību. Viņas labākais draugs Vallijs domā, ka tieši viņš būs tas laimīgais vīrietis, kurš dāvās savu spermu jaunai dzīvībai, taču Kesijai padomā ir kāds cits. Tomēr, viņai nezinot, plānotais donors tiek nomainīts pēdējā brīdī, kas tiek atklāts vien septiņus gadus vēlāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Filma ne vien ļaus izbaudīt raibiem notikumiem bagātu vakaru, smieties līdzi varoņu nedienām un piedzīvojumiem, bet arī sajust romantiskāku gaisotni. To papildina mūždien sievišķīgais Dženiferas Anistones tēls, kura kļuvusi iemīļota kā seriāla Draugi (Friends) Reičelas atveidotāja. Aktrise piedalījusies vairākās komēdijās un romantiskās filmās, piedzīvojot daudzus skaistus stāstus kameras otrā pusē. Vienu no tiem būs iespējams redzēt jau 4. jūnijā!

Gatava tvarstīt pusaudžu gadu mīlestību naudas dēļ!

Nedēļu vēlāk, 11. jūnijā, plkst.18:00 izbaudiet Viens darbiņš par naudu (One For The Money), kas ir romantiskas komēdijas un asa sižeta filmas apvienojums. Aktrises Ketrīnas Heiglas atveidotā varone Stefānija nonāks neapskaužamā situācijā – viņa ne tikai tiek atlaista no darba, bet arī ir pavisam nesen izšķīrusies. Izmisīgi cenšoties iegūt kaut mazumiņu naudas, Stefānija pierunā savu brālēnu pieņemt viņu darbā kā noziedznieku ķērāju. Lai arī viņai nav nekādas iepriekšējās pieredzes, Stefānija ir apņēmības pilna sagūstīt Džo – slepkavībā aizdomās turamo, kurš vidusskolas laikā salauza viņas sirdi. Tomēr izrādās, ka tvarstīt savu pusaudžu gadu mīlestību ir daudz sarežģītāk, jo īpaši tad, ja ķērēja un bēdzēja starpā mijas naida un flirta pavedieni.

Ja romantiskās filmas šķiet par salkanu, tad Viens darbiņš par naudu ar Ketrīnu Heiglu priekšgalā iegriezīs sestdienas vakaru nedaudz asākā un spriedzes pilnākā atmosfērā. Tāpat arī sniegs nepieciešamo humora devu strādīgas darba nedēļas noslēgumā!

20 gadi – 20 tikšanās reizes

Nākamajā sestdienā, 18. jūnijā, plkst.18:00 romantiskajā drāmā Viena diena (One Day) spilgti uzmirdz aktrises Annas Hetevejas tēlotā varone Emma. Augstskolas absolvente un ideāliste Emma, kura sapņo padarīt pasauli labāku, iepazīstas ar turīgo un bezrūpīgo Deksteru. Šķietami atšķirīgi, abi viens otru papildina, aizsākot mūžīgu draudzību. Filma ļauj sekot Emmas un Dekstera attiecībām 20 gadu garumā, atklājot abu laimi, grūtības un sirdssāpes. Viņi abi cenšas piepildīt savus sapņus un atrast savu vietu pasaulē, kas visu laiku mainās. Ar katru atkalredzēšanos arvien spilgtāk tiek apjausts, pēc kā viņi visvairāk alkst.

Aktrise A. Heteveja allaž apbūrusi ar savu tēlojumu, piešķirot atveidotajai varonei emocionālu, tajā pašā laikā humoristiksu, sievišķīgu un pat nedaudz noslēpumainu seju. Tas atklājas gan romantiskajā komēdijā Princese pret pašas gribu (The Princess Diaries), gan arī komiskajā drāmā Sātans Pradas brunčos (The Devil Wears Prada), kas ir vienas no atpazīstamākajām filmām ar A. Heteveju galvenajā lomā. Aktrises tēlojums ir tik dzīvīgs un patiess, ka nav iespējams nejust līdzi notikumu attīstībai arī filmā Viena diena. Sagatavojieties emocijām un romantiskiem notikumiem bagātam vakaram!

Neatlaidība – dzīves plaukuma atslēga!

Pēdējā mēneša sestdienā, 25. jūnijā, plkst. 18:00 aktrise Reičela Makadamsa filmā Spožais rīts (Morning Glory) žilbinās ar Bekijas tēlu. Kad smagi strādājošo televīzijas rīta raidījuma producenti Bekiju atlaiž no darba, turpmākās karjeras izredzes šķiet tikpat bezcerīgas kā viņas privātā dzīve. Izmisuma mākta, Bekija apstiprina darba piedāvājumu rīta šovā, kura reitingi strauji krītas ik dienu. Bekijai nākas ne vien atlaist no darba esošo vadītāju, bet arī glābt raidījumu, cenšoties pierunāt leģendāro Maiku Pomeroju kļūt par rīta šova seju. Darbs izrādās krietni grūtāks, kā iepriekš domāts, jo producentei jāmāk negribīgo zvaigzni iekustināt un pierunāt strādāt atbilstoši prasībām. Kaislības sit augstu vilni ne tikai aizkadrā, bet arī tiešajā ēterā. Vai Bekijai pietiks spēka noturēties savā sapņu darbā un izglābt raidījumu, nezaudējot veselo saprātu?

Filmas varone Bekija sniegs atbildi uz to, vai karjera tiešām ir svarīgākā pilnvērtīgas dzīves sastāvdaļa. Baudiet mierīgu un nesteidzīgu nedēļas nogales vakaru, kamēr Reičelas Makadamsas tēlotā Bekija centīsies saglābt sava tikko iegūtā darba reputāciju!

Izbaudiet ik jūnija sestdienas vakaru Kanālā 2!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl