Komentāri
Sestdienas būs iespēja pavadīt kopā ar “Vecpuisi”
Publicitātes foto

LNT jaunā realitātes šova “Vecpuisis” galvenais varonis ir princis Lorenzo Borgēze – gudrs, asprātīgs un elegants vīrietis. Ne viena vien dāma viņu atzīs par ļoti izskatīgu un veiksmīgu. Bet ir kāds vēl būtiskāks fakts – viņš ir gatavs precībām. Divdesmit piecas pievilcīgas sievietes ir gatavas uz visu, lai tikai kļūtu par viņa līgavu. Skatieties emocionāli aizraujošo šovu no 6.septembra sestdienās 18:00 kanālā LNT!

Viens princis un 25 sievietes

Miljoniem skatītāju visā pasaulē seko līdzi realitātes šovam “Vecpuisis” (The Bachelor), tā dalībniekiem un viņu ģimenes gaitām. Šovs ir uzņemts Romas pilsētā Itālijā un par tā galveno varoni izvēlēts Itālijas un Amerikas kosmētikas uzņēmuma vadītājs, princis Lorenzo Borgēze. Šova veidotāji no neskaitāmiem simtiem vecpuisim ir piemeklējuši divdesmit piecas līgavas kandidātes. Viņu vidū ir intelektuāli izglītotas personības – skolotājas, mārketinga vadītājas, žurnālistes, studentes, restauratore, psiholoģe, advokāte, kā arī modele, pasākumu plānotāja, stiliste, dejotāja un citas. Viņas visas kā viena sapņo atrast savu īsto un vienīgo, un ne tikai. Sirdis lūzīs, jo beigās paliks tikai viena. Kuru viņš bildinās? Vai viņa teiks jāvārdu?

Kas ir Lorenzo Borgēze?

42 gadus vecā L.Borgēzes tēvs ir princis Francesko Marko Luidži Kostanzo Borgēzes un mamma ir amerikāniete Amanda Leiha. L.Borgēzes senči ir vieni no lielākajiem Romas īpašumu turētājiem, kā arī mākslas galeriju, muzeju īpašniekiem. Turklāt viena no Romas populārākajām ielām Via di Fontanella Borghese ir nodēvēta ģimenes uzvārdā, kā arī dzimtas ģerbonis ir atrodams slavenās Romas vietās. Borgēzes dzimtai pieder arī kapela vienā no slavenākajām Romas bazilikām – Santa Maria Maggire. Zem šīs bazilikas atrodas arī privātas dzimtas kapenes, kurās ir paglabāts Lorenzo Borgēzes vecvecāki Paulina Borgēze ar vīru, Kamillo Borgēze, kā arī princese Marsele Borgēze ar princi Paolo Borgēzi. Lieliska izvēle, par kuru cīnīsies 25 daiļavas šova “Vecpuisis” ietvaros.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl