Komentāri
Seriāla Lūpukrāsu pavēlnieces galvenās varones – ietekmīgas biznesa lēdijas
Publicitātes foto

Kanāls 2 pavasarī piedāvā ielūkoties Manhetenas biznesa sieviešu dzīvēs. Trīs labākās draudzenes – Vendija, Niko un Viktorija – ir iekļautas Ņujorkas ietekmīgāko biznesa sieviešu topā, tāpēc, lai noturētu savu slavu, viņām daudz laika jāvelta savai karjerai un izaugsmei. Seko līdzi draudzeņu piedzīvojumiem no 1. aprīļa!

Ietekmīgas biznesa lēdijas

Stāsts ir par trīs ietekmīgām sievietēm, kuras ir labākās draudzenes jau no bērnības. Vendija Hīlija, kuras lomā iejūtas Brūka Šīldsa (Brooke Shields) ir bijusī Parador Pictures prezidente, taču šobrīd strādā kā neatkarīga producente. Viņa dara visu, lai noturētu balansu starp savu karjeru un ģimeni. Niko Railija, kuras lomu atveido Kima Reivere (Kim Raver), ir ekskluzīva modes žurnāla galvenā redaktore, kura cer kļūt par izpilddirektori. Savukārt Lindsija Praisa (Lindsay Price) iejūtas augsta līmeņa modes dizaineres Viktorijas Fordas lomā, kura ilgojas pēc sapņu piepildījuma un sava Īstā satikšanas. Bruņojušās ar izturību un humoru, šīs trīs veiksmīgās sievietes atbalsta viena otru gan triumfos, gan bēdās, lai kopīgi kļūtu par labākajām. Seriāla producente ir Kendaisa Bušnela (Candace Bushnell), kura arī ir grāmatu Lūpukrāsu pavēlnieces un Sekss un Lielpilsēta autore, pēc kuru motīviem izveidoti šie pasaulslavenie un sievietēm tik īpašie seriāli.

Iepazīstiet šarmantās atveidotājas!

Brūka Šīldsa savu aktrises karjeru sāka jau 11 mēnešu vecumā, un šogad viņa svinēs savu 50 gadu jubileju. Aktrise ir lieliskā formā, un savu skaisto figūru vēl nesen atrādīja fotogrāfiem, pastaigājoties gar pludmali. Viņa noteikti izskatās daudz jaunāka par saviem gadiem, un, iespējams, iemesls tam ir fiziskās aktivitātes jau no pašas bērnības – vidusskolā B. Šīldsa vairākus gadus bijusi karsējmeitene. 2001. gadā aktrise apprecējās ar producentu Krisu Henčiju (Chris Henchy), un šobrīd abi audzina divas meitas. Nesen B. Šīldsas dzīvē bijis liels notikums, pērnā gada nogalē viņa izdeva savu memuāru There was a Little Girl, kurš jau pirms iznākšanas ieguva augstus reitingus un kritiķu atsauksmes. Grāmata ir emocionāls, patiess un dziļš stāsts par aktrises un viņas mammas dzīvi, kura pirms pāris gadiem aizgāja no šīs dzīves. Vairāki no B.Šildsas sarakstītajiem darbiem, ieskaitot šo, kļuvuši par bestselleriem, tā kā viņu var saukt ne tikai par lielisku aktrisi, bet arī rakstnieci.

Aktrisi Kimu Reiveri, iespējams, daudzi skatītāji pazīst jau no seriāla 24 stundas. Turklāt šā seriāla turpinājumā 24 stundas: dzīvo citu dienu (24: Live another day), kas marta sākumā piedzīvoja pirmizrādi TV3, aktrise redzama prezidenta meitas lomā. K. Reivere 2000. gadā K. Reivere apprecējās ar franču producentu Manuelu Boijeru (Manuel Boyer) un pāris kopīgi audzina 2 dēlus. Daudzi modes mākslinieki aktrisi atzinuši par vienu no labāk ģērbtajām aktrisēm Ņujorkā, tādēļ, skatoties seriālu Lūpukrāsu pavēlnieces, varēsiet smelties arī modes un stila idejās.

Arī šarmantā aktrise Lindsija Praisa ir laimīgi precējusies, 2013. gadā viņa stājās laulībā ar slaveno šefpavāru Kērtisu Stounu (Curtis Stone), kurš ar savu pavārmākslu iedvesmo televīzijas skatītājus vairākos pavāršovos un raidījumos. Abi audzina divus dēlus, no kuriem jaunākais nāca pasaulē tikai pagājušā gada septembrī. Aktrises mīļākā krāsa ir sarkana, un, interesanti, ka viņas mīļākā sava ķermeņa daļa ir atslēgas kauls, kuru L. Praisa cenšas izrādīt, valkājot apģērbus ar lielu dekoltē.

Skaties seriālu Lūpukrāsu pavēlnieces no 1. aprīļa darba dienu vakaros plkst. 19.05 Kanālā 2!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl