Seriāla Impērija visa pirmā sezona vienā nedēļas nogalē Kanālā 2

1 komentārs
Seriāla Impērija visa pirmā sezona vienā nedēļas nogalē Kanālā 2

Vienā nedēļas Kanālā 2 tiks demonstrēts seriāls, kura dēļ jūk prātā Amerikā, – Impērija par mūzikas biznesa veiksminiekiem un dzīvi ārpus skatuves. Seriāla 1. sezonas 1. sērijai starts tiks dots 17. oktobrī plkst. 14.10. Seriāla turpinājumu skaties arī 18. oktobrī!

Seriāla Impērija centrā ir Laionu ģimene – multimiljonāri, kas savu naudu nopelnījuši ar mūziku. Ģimenes galva Lūšess veiksmīgi vada kompāniju, līdz vienu dienu uzzina, ka ir neārstējami slims. Viņam ir trīs dēli, divi pārņemti ar mūziku, trešais nodarbojas ar juridiskām lietām. Kā izvēlēties, kurš no trim ir pelnījis kļūt par impērijas mantinieku? Tad vēl no cietuma pēc vairāk nekā desmit gadu apcietinājuma iznāk Lūšesa šķirtā sieva un dēlu māte Kukija, kura laikā, kad Lūšess tikai sāka būvēt savu impēriju, tika notiesāta par narkotiku tirdzniecību. Viņa uzskata, ka ir pelnījusi savu pīrāga daļu – galu galā kompānijas starta kapitāls bija narkotiku nauda… Tā sākas cīņa par varu, kurā ģimene nav uzticamais balsta plecs, bet cits citam ienaidnieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Seriāla mūzikas producents ir viens no mūsdienu pieprasītākajiem ierakstu producentiem Timbaland, kurš sadarbojies ar tādām slavenībām kā Misija Eliota, Bjorka, Jay-Z, Džastins Timberleiks, 50 Cent, Nellija Furtado, OneRepublic, The Pussycat Dolls un pat Dima Bilans. Savukārt viņa sieva (kas nu jau iesniegusi šķiršanos) piesaistīta projektam gan kā scenārija, gan kā modes konsultante, un dažas modīgas lietiņas seriāla varones Kukijas garderobē nākušas no pašas Monikas skapja.

Seriāls nominēts trim prestižajām Emmy balvām un kļuvis par telekanāla Fox lielo veiksmi – pēdējo triju gadu laikā skatītāko pirmizrādi, kā arī palielinājis savu skatītāju skaitu no sērijas uz sēriju.

Oriģinālais nosaukums: Empire
Sezona: 1
Kategorija: Seriāli
Valsts: Amerikas Savienotās Valstis
Gads: 2014
Režisors: Lī Denielss (Lee Daniels) u.c.
Lomās: Terenss Hovards (Terrence Howard), Taradži P. Hensone (Taraji P. Henson), Trejs Baierss (Trai Byers) u.c.

Seriālu Impērija skaties 17. un 18. oktobrī Kanālā 2 visas dienas garumā!

Skaties video!

TOP komentāri

  • linda
    0 0 0

    linda

    vai varētu šo pirmo sezonu atkārtoti rādīt, piemēram vienu mēnesi, rādot ne vairāk kā divas sērijas pēc kārtas? es ļoti vēlos noskatīties, taču nevaru visu dienu sēdēt pie tv.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl