Sagaidiet Draugi un mīļākie 2. sezonu Kanālā 2!

Komentāri
Sagaidiet Draugi un mīļākie 2. sezonu Kanālā 2!
Publicitātes foto

Seriāla Draugi un mīļākie varoņi dzīvo vienā mājā un sauc sevi par draugiem. Iemīlēšanās, šķiršanās sāpes, greizsirdības neprāts, neuzticības smagums – viņi pazīst to visu! Katram no draugiem ir savs attiecību stāsts. Atrast īsto un vienīgo ir grūti, un pat ja esi viņu atradis, nav teikts, ka pratīsi nosargāt… Izbaudiet mīlestību un attiecību līkločus Austrālijas seriālā Draugi un mīļākie! Sekojiet līdzi jaunās sezonas notikumiem jau no 11. februāra Kanālā 2 darbdienās plkst. 18:00, kā arī TVPlay.

Seriāls Draugi un mīļākie ir uzņemts Austrālijas dienvidaustrumu nomalē, Randvikas pilsētā Kudžī pludmalē. Pludmale atrodas pie Tasmānijas jūras, un ir vietējo iedzīvotāju un tūristu iecienīta peldēšanās vieta. Piekraste ir ļoti apdzīvota, jo tā ir apbūvēta ar daudzdzīvokļu mājām, no kurām vienā arī mitinās seriāla varoņi – draugi Stīvs, Danī, Kolete, Robs, Greisa, Karloss, Toms un Miranda, kuriem šosezon pievienosies arī jauni kaimiņi!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Seriālu Draugi un mīļākie (Wonderland) un Rafteru ģimenīte, ko iepriekš rādījis Kanāls 2, producents Džo Porters atklāj: ”Otrā sezona parādīs vēl spilgtāk Brīnumu zemes mīlētāju, draugu un kaimiņu siltās, romantiskās un humoru pilnās attiecības. Šosezon sagaidāmi vairāki negaidīti sižetu pavērsieni, tostarp dramatiskas situācijas, kas ļaus skatītājiem iepazīt iemīļoto varoņu raksturus jaunā griezumā! Te šķilsies gan mīlas dzirksteles, gan nāks klajā dziļi noslēpumi. Visa sezona būs kā neaizmirstams piedzīvojums, par to variet būt droši!”

Roba un Koletes attiecībās turpināsies gan kāpumi, gan kritumi. Kamēr Robs būs devies brīvdienās, tikmēr Kolete tiksies ar viņa labāko draugu Karlosu. Kas starp abiem būs noticis? Vai pēc Roba atgriešanās mājās starp abiem būs izdzisusi mīlas dzirksts, vai arī Koletes atklātā patiesība viņus atkal savedīs kopā? Tikmēr brunču mednieks Toms flirtēs ar savu jauno kaimiņieni Eivu, kura vēlāk atklās Mirandai, ka viņš ir izraisījis interesi, taču Miranda būs atklata un pastāstīs par Toma derībām ar viņas brāli Stīvu. Ja pirmajā brīdī tas Eivu satrauks, tad vēlāk viņa ļausies ne tikai kvēlam skūpstam ar Tomu! Savukārt Stīvs un Danī posīsies savam braucienam uz Singapūru, īsi pirms brauciena notiks traģisks notikums – Danī cietīs autoavārijā. Par laimi ne ar traģiskām sekām – viņa būs sveika un vesela, taču negadījums raisīs viņā pārdomas. Viņasprāt, autoavārija norāda uz to, ka labāk nedoties braucienā!

Draugi un mīļākie 2. sezona no 11. februāra darbdienās plkst.18:00 Kanālā 2 un TVPlay!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl