Sagaidiet Dakteri Kaifu kanālā TV3!

Komentāri
Sagaidiet Dakteri Kaifu kanālā TV3!
Foto: 20th Century Fox

Pievilcīgais dakteris Viljams Rašs savus pakalpojumus sniedz privāti, pēc izsaukuma. Jāatzīst, ka to var atļauties tikai naudīgi cilvēki, kuru turība slēpjas apšaubāmos darījumos. Dakteris Kaifs jeb Viljams Rašs dosies pie viņiem, lai palīdzētu tikt galā ar vājībām. Iepazīstiet labu dakteri ar sliktiem ieradumiem, skatoties jauno seriālu Dakteris Kaifs no 25. aprīļa pirmdienas vakaros plkst. 23:05 kanālā TV3!

Seriāls Dakteris Kaifs (Rush) stāsta par Losandželosas ārstu, ballīšu karali, kura klientiem ir labi ienākumi un daudz noslēpumu. Pēc tam, kad Rašs tiek atlaists no darba slimnīcā par narkotiku lietošanu, viņš atver savu privātpraksi, kas sniedz ļoti dārgus pakalpojumus augstāko aprindu cilvēkiem, tostarp ievērojamām Holivudas slavenībām, kurām netrūkst vājību! Sadarbībā ar Dr. Rašu konfidencialitāte ir garantēta. Par sniegtajiem pakalpojumiem samaksāt iespējams vien skaidrā naudā, turklāt ar priekšapmaksu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nereti klientam tas maksā vairākus tūkstošus, taču tiem, kuriem ir ko slēpt, tas ir to vērts un Raša taksi klienti maksā bez liekiem jautājumiem. Daļa no maksājumiem tiek investēti vienā no Raša hobijiem – narkotikās, kuras viņam piegādā narkodīleris Menijs. Savukārt Raša labākais draugs ir Dr. Alekss Bērks, kurš pretēji viņam joprojām strādā slimnīcā, ir uzticīgs vīrs un tēvs. Raša uzticamības persona ir viņa asistente Īva Pārkere, kura veic ne tikai pierakstus par viņa pacientiem, bet arī palīdz organizēt Raša personīgo dzīvi. Zinot Raša kaitīgos ieradumus – narkotikas un alkoholu, asistente palīdz viņam nenoiet no ceļa pavisam.

Foto

Seriālā spēlē nudien izskatīgi aktieri, ne vien galvenā varoņa atveidotājs Toms Ellis, kurš ir īsts švīts, bet arī citi – narkotiku piegādātājs Menijs (Riks Gonzalezs), asistente Īva (Sāra Heibela) un viņa labākais draugs Alekss (Lorenzs Teits).

Izbaudiet jauno elpu aizraujošus notikumus seriālā Dakteris Kaifs no 25. aprīļa pirmdienās plkst. 23:05 kanālā TV3!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl