Ričards Hemonds mācās braukt TV6

Komentāri

TV6 jūnijā sāks izrādīt virkni seriālu un šovu – Ričards Hemonds mācās braukt, Netīrie darbi un Greislenda.

No 2. jūnija otrdienās plkst. 21.00 Ričards Hemonds mācās braukt

Ričards Hemonds mācās braukt ir kanāla BBC veidots raidījums, un tā vadītājs ir pasaulē un arī Latvijā slavenā raidījuma Gāzi grīdā vadītājs Ričards Hemonds. Raidījums pirmizrādi piedzīvoja pavisam nesen, 2012. gadā, un katrā sērijā tiek sekots līdzi, kā R. Hemonds mācās vadīt kādu no smagsvara transportlīdzekļiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Oriģinālais nosaukums: Richard Hammond’s crash course
Gads: 2012
Režisors: Rob Fox
Lomās: Richard Hammond
Žanrs: Izklaide

No 15. jūnija pirmdienās plkst. 21.00 Netīrie darbi 2. sezona

Raidījums stāsta par pasaules netīrākajiem darbiem un to darītājiem. Ar visdažādāko darbu veicējiem klātienē tiekas raidījuma vadītājs Maiks Rovs, kurš ir aŗī Discovery Channel un raidījuma Netīrie darbi radošais un izpildošais producents. M. Rovu vislabāk raksturo viņa bagātā darba pieredze. Tā vien liekas, ka neviens nav strādājis tik daudz un dažādos darbos un pabijis tik daudz pasaules valstīs kā viņš. M. Rovs ir ceļojis vairākus gadus un strādājis vairāk nekā divus simtus dažādu darbu, kurus cilvēki ne labprāt grib darīt, jo tie nav viegli, ir netīri, grūti vai sarežģīti. Maiks pamanās izmēģināt ogļrača, ostas strādnieka, kāpuru audzētāja, aitu kastrētāja, dzīvnieku izkārnījumu aizvācēja un pat kanalizāciju cauruļu tīrītāja darbu. Šovs daudziem TV skatītājiem liks apzināties to, ka viņu pašreizējais darbs ir ideāls.

Oriģinālais nosaukums: Dirty Jobs
Gads: 2005
Žanrs: Realitātes šovs

No 27. jūnija sestdienās 22.00 Greislenda 1. sezona

Stāsts ir par slepeno aģentu grupējumu, kas nāk no dažādām ASV tiesībaizsargājošām iestādēm, piemēram, Federālais Izmeklēšanas birojs, Narkotikas apkarošanas iestādes un muitas dienesta. Visi aģenti dzīvo un strādā kādā mājā, kas atrodas netālu no pludmales.

Oriģinālais nosaukums: Graceland
Gads: 2013
Režisors: Jeff Eastin
Lomās: Daniel Sunjata, Aaron Tveit, Brandon Jay McLaren

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl