1 komentārs
Raidījums 50 veidi, kā nogalināt māmiņu, atklās, kurš ir trakāks – mamma vai dēls
Publicitātes foto

TV6 piedāvā pavadīt Māmiņu dienu, baudot ekstrēmiem piedzīvojumiem piepildītu raidījumu 50 veidi, kā nogalināt māmiņu. Mamma Nensija, ieklausoties dēla Baza ekstrēmajos stāstos, kādu dienu nolemj, ka viņi varētu kopā izklaidēties! Un izrādās, ka septiņdesmit gadi ir īstais vecums, lai ļautos nezināmajam un pārbaudīt savu baiļu robežu.

TV6 piedzīvojumu raidījumā 50 veidi, kā nogalināt māmiņu (50 ways to kill your mammy) Nensija kopā ar savu dēlu Bazu apceļo pasauli, pārvarot bailes un piedaloties dažādās avantūrās – lecot ar izpletņiem, izmēģinot šaušanu, braucot ar ūdens motocikliem, traucoties par amerikāņu kalniņiem un pat peldot kopā ar haizivīm. Šīs izklaides izraisa izbīli, taču tas nav viss – septiņdesmitgadīgo Nensiju un viņas dēlu Bazu sagaida vēl neviena vien traka izklaide.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā radās raidījuma ideja?

Ideja par raidījumu ienākusi prātā, kad Bazs izdzirdējis mammu runājam par izpletņlēkšanu. Nensija radio dzirdējusi ziņu par mūķenēm, kas bija pieņēmušas viņām netipisku izaicinājumu – izlēkt ar izpletni. Arī Bazs savulaik ir pieņēmis trakus izaicinājumus, ar kuru stāstiem nereti satraucis savu māmiņu. Tajā pat brīdī Bazam radās ideja – izveidot raidījumu! Mamma, Baza iedrošināta, piekritusi dēla trakajai idejai filmēties raidījumā un ķērusies vērsim pie ragiem. Bazs izveidojis sarakstu ar pārdrošām lietām, kuras ir paveicis savas dzīves laikā un, kuras, viņaprāt, sniegtu mātei lielāku pārliecību par sevi. Viena no tām bija – lēkšana ar izpletni, ar kuru abi sāka savu piedzīvojumu! Brīdī, kad ar to bijis jālec, Bazs ārkārtīgi pārbijies un pēkšņi sācis šaubīties, jautājot sev: ”Kurš ir trakāks – mamma vai viņš, ļaujot dāmai viņas gados lēkt ar izpletni?” Vēlāk Bazs atzinis, ka bijis grūti noskatīties uz to, kā mamma izkrīt ārā no lidmašīnas. Taču tajā pat brīdī viņš atklāj: ”Cilvēka dzīve līdz ar gadiem kļūst vienmuļa, nevēloties, lai tā notiek ar manu māti, sapratu, ka ir jāļaujas kopīgām izklaidēm. Mamma mani pārsteidza kā garīgi ļoti stipra un spēcīga sieviete, kurai vecums nav šķērslis.”

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Par Baza vecākiem

Nensija nav tipiska īru mamma. Viņai ir dzimusi mazā īru mazpilsētiņā – Avokā, kur vēlāk ieguvusi māsiņas un vecmātes izglītību. 1970. gadā devās darba gaitās uz Lībiju, kur Kadāfi režīma laikā viņa satika Baza tēti – ēģiptiešu grāmatvedi. 1975.gadā piedzima viņas dēls Ahmeds Bazils Ašmavejs. Visi trīs dzīvoja Kairā, līdz 1981. gadā pārcēlās dzīvot uz Dublinu. Drīz pēc tam Baza vecāki izšķīrās un Nensija kļuva par vientuļo māti, kas tolaik, 1980. gadu sākumā nebija viegli. Nensija atceras: ”Cilvēki bija diezgan aizspriedumaini un rasistiski. Mūsu attiecības ar Baza tēti neizdevās, bet tā gadās. Taču viss nemaz nebija tik slikti. Man paveicās, ka man bija ļoti labi draugi, kas sniedza atbalstu.”

Baudiet Baza un Nensijas aizraujošos piedzīvojumus sešās epizodēs raidījumā 50 veidi, kā nogalināt māmiņu 10. maijā no plkst. 14.50 līdz 20.05 kanālā TV6!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl