Komentāri

No 10. marta ik otrdienas vakaru plkst. 21.00 kanālos TV3 un TVPlay varēs vērot Latvijā vēl nebijušu sociālo eksperimentu Precos ar svešinieku!, kura laikā trīs sievietes un trīs vīrieši, kuri nekad viens otru nav redzējuši, satiksies pie altāra un uzreiz arī apprecēsies.

Precos ar svešinieku! ir sociāls eksperiments, kuru veido trīs pāru laulības. Dalībnieki, kuri ir gatavi mesties TV3 eksperimentā, līdz šim ir izmēģinājuši visu, lai atrastu lielo mīlestību, bet nesekmīgi. Paļaujoties uz ekspertu grupu, kuras sastāvā ir mācītājs Sandis Ratnieks, psihoterapeite Ināra Vārpa, antropoloģe Maija Surska un seksoloģe Aija Tula-Rijkure, dalībnieki ir piekrituši, ka tiks salikti kopā ar cilvēku, kuru nekad nav satikuši, un ar viņu uzreiz arī apprecēsies. Pāri pēc kāzām sešas nedēļas dzīvos kopā kā īsts laulāts pāris. Ja viņi iemīlēsies viens otrā, eksperiments būs noritējis veiksmīgi, ja nē – viņiem nāksies šķirties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Šis ir Dānijā radies formāts, kurš šobrīd ir kļuvis par sensāciju daudzās pasaules valstīs. Tā ideja balstīta uz to, ka vēsturē, kad sarunātās laulības bija normāla prakse, bija daudz stabilākas un noturīgākas ģimenes. Tām par pamatu bija nevis jūtu ķīmija, kas ir pārejošs process, bet kopīgas intereses, mērķi un vērtības,” stāsta šova Precos ar svešinieku! producente Sandija Miezīte.

Atklāšanas sērijā šovakar TV3 skatītāji varēs iepazīties ar izvēlētajiem eksperimenta dalībniekiem – atpūtas kompleksa Plosti vadītāju Zandu Štrausu, viesmīli un darbmācības skolotāju Zani Lauri, pārdevēju Zaigu Biģeli, apsardzes vadītāju un fitnesa treneri Ulvi Grīnvaldu, bārmeni Uģi Žogotu un lidostas drošības dienesta darbinieku Raimondu Valpēteri.

Skatieties sociālo eksperimentu Precos ar svešinieku! no 10. marta otrdienās 21.00 TV3 un TVPlay!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl