Pirmo reizi Latvijā interneta šovs kļūst par televīzijas raidījumu

Komentāri
Pirmo reizi Latvijā interneta šovs kļūst par televīzijas raidījumu
Publicitātes foto

Tas nav nekāds joks! Latvijā vienīgais interneta šovs Atrasts internetā tagad būs skatāms arī kanālā TV6, lai televīzijas skatītājiem atvieglotu dzīvi un atklātu visas šokējošākās un smieklīgākās interneta aktualitātes vienā raidījumā. Raidījuma Atrasts internetā pārcelšanās no interneta vides uz televīziju ir kā iedrošinājums ikvienam sūtīt savas idejas MTG TV Latvia – varbūt arī jūs gaida satriecoša karjera? Sekojiet līdzi Atrasts internetā no 2.februāra pirmdienu vakaros 18:00 TV6 un TVPlay!

MTG TV Latvia un kanāla TV6 mērķis ir atbalstīt jaunos talantus, dodot tiem iespēju pierādīt sevi un realizēt labas idejas, kā tas ir noticis ar Atrasts internetā. Sākotnēji Atrasts internetā tika pārraidīts lielākajā pasaules video vietnē YouTube, taču, pateicoties projekta radošajai idejai un izklaidējošajam saturam par apspriestākajām tēmām interneta vidē, pagājušā gadā tā pārraidi uzsāka Latvijā lielākais video portāls TVPlay. Projekta veidotāju neatlaidīgais darbs un aizrautība ir nopelnījusi raidījumam vietu arī televīzijas ekrānos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Raidījuma veidotājs un vadītājs Uģis Polis saka: ”Tas, ka kāds YouTube kanāls var pārtapt par īstu TV raidījumu, man liekas fantastiski! Protams, milzīgs prieks, ka tieši man ir dota šī pirmā iespēja to realizēt, tomēr vēl vairāk tas varētu nozīmēt tiem, kuri gribētu ko tādu piedzīvot un realizēt nākotnē. Ja vienam tas izdodas, tas parāda citiem – , tas ir reāli! – un nešaubos, ka būs gana tādu censoņu, kuri to tā arī saskatīs. Atrasts Internetā ceļš no dažu studentu veidota YouTube raidījuma līdz televīzijas ekrāniem, ir labs piemērs, ka būtībā to var dabūt gatavu jebkurš! Un tā ir viena no interneta labākajām šķautnēm – ikvienam ir iespēja radīt saturu, tikt pamanītam un novērtētam, kas tālāk jau var pavērt visdažādākās iespējas. Atliek vien ķerties klāt, darīt ko jēdzīgu, ticēt savam mērķim un pie tā turēties.”

Latviešu panākumi pasaulē, Artusa Kaimiņa un ballīšu karalieņu jaunākās performances, jaunākie izgudrojumi, lipīgākās dziesmas un citas aktualitātes – ja interneta vidē par tām runā, šokējas un smejas, tad Atrasts internetā par to noteikti pastāstīs. Gaidot jaunāko interneta šova epizodi, ikviens var ieskatīties šeit!

Klāj vaļā sava raidījuma ideju!

MTG TV Latvia vēlas iedrošināt visus jaunos censoņus, kuriem ir labas idejas un vēlme darboties televīzijas lauciņā, uzdrīkstēties un dalīties ar tām, izmantojot iespēju iegūt simtiem tūkstošu skatītāju auditoriju Latvijā un arī ārpus tās. Ikviens interesents aicināts sūtīt idejas uz e-pastu: mtgtv@mtgtv.lv

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl