Komentāri
Piektdienas vakaros parūpēsimies par īpašu jautrību!
Publicitātes foto

TV3 augustā piedāvā joku un dīvainību video raidījuma “Iespējams tikai Krievijā” jaunajā sezonā, ar kuru garantēts sajust divtik vairāk smieklu humora cienītājiem. Ļaujieties jautrībai ar raidījuma “Iespējams tikai Krievijā” 2.sezonu no 15.augusta ik piektdienu 18:25 kanālā TV3!

Amerikāņu zinātnieki ir pierādījuši, ka smiekli ir veselīgi. Regulāri smejoties, uzlabojas asinsrite un sirdsdarbība. Trīsdesmit minūšu treniņi trīs reizes nedēļā un 15 minūtes smieklu dienā kardināli uzlabos veselību un asinsrites sistēmu. TV3 rūpējas par saviem skatītājiem un iesaka vienreiz nedēļā veselību uzlabot ar smieklu pilno video kuriozu raidījumu “Iespējams tikai Krievijā” un tā 2.sezonu.

Šajā sezonā “Iespējams tikai Krievijā” būs redzamas dažādas neparastas izklaides, piemēram, lēkšana uz galvas sniegā no garāžas jumta. Dažiem liekas, ka viņi ir Jēzus Kristus pēcteči un brauc ar riteni pa ledu, kad nevis jūra paveras uz abām pusēm, bet gan ledus. Protams, satiksme un dažādi atgadījumi uz ceļiem, arī augstā darba kultūra un inovācijas tiks plaši apskatīti TV3 raidījumā “Iespējams tikai Krievijā”. Ja šķiet, ka nav iespējams uzbūvēt māju tikai no ķieģeļiem bez cementa, tad rūgti maldāties. Raidījumam “Iespējams tikai Krievijā” ir ekskluzīvi video kadri, kur tiek pierādīts, ka ēku ir iespējams uzcelt, saliekot ķieģeļus vienu uz otra, apmetot ar apmetumu un nokrāsojot. Šādi neprātīgi stāsti pārsteigs, smīdinās un izklaidēs jau drīzumā raidījuma “Iespējams tikai Krievijā” jaunajā sezonas.
Smejieties uz nebēdu ar Iespējams tikai Krievijā no 15.augusta piektdienās 18:25 TV3!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl