Pavadi sestdienas kopā ar Hjū Grantu!

Komentāri

11. un 18. aprīlī Kanāls 2 piedāvās noskatīties filmas Zilacainais Mikijs un Amerikāņu sapnis ar britu aktieri Hjū Grantu titullomā.

11. aprīlī 18.00 Zilacainais Mikijs

Mākslas nama izsoļu vadītājs Maikls Felgeits (Hjū Grants) arvien dziļāk grimst mafijas pasaulē, uzzinājis, ka viņa draudzene (Džīna Triplhorna) ir ietekmīga mafijas darboņa (Džeimss Kāns) meita. Kļūst vēl ļaunāk, kad mafijas krusttēvs (Bērts Jangs) izlemj nodot sava netalantīgā dēla atbaidošos pindzelējumus mākslas galerijā un notiekošajā iesaistās FIB. Stāvoklis kļūst gaužām nelāgs, kad dēlu nejauši sašauj.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Oriģinālais nosaukums: Mickey Blue Eyes
Kategorija: Filmas
Valsts: Amerikas Savienotās Valstis, Lielbritānija
Gads: 1998
Režisors: Kellijs Meikins
Lomās: Hjū Grants (Maikls Felgeits), Džeimss Kāns (Frenks Vitali), Džīna Triplhorna (Džīna Vitali), Bērts Jangs (Vito Graciozi), Džeimss Fokss (Filips Kromvels) u.c.

18. aprīlī 17.50 Amerikāņu sapnis

Martins Tvīds ir populārākā televīzijas šova ”Amerikāņu sapnis” vadītājs. Martins šo šovu nicina no visas sirds, taču tas ar katru sezonu sasniedz jaunus reitingu rekordus. Lai šovu atsvaidzinātu, viņš nolemj šovam sameklēt dīvainākos no dīvainākajiem dalībniekiem. Tajā pašā laikā Amerikas prezidentu nomoka grūtsirdība, un viņš cer atgūt dzīvesprieku, piesakoties par tiesnesi televīzijas šovā. Un šovs var sākties!

Oriģinālais nosaukums: American Dreamz
Kategorija: Filmas
Valsts: Amerikas Savienotās Valstis
Gads: 2006
Režisors: Pols Vaits
Lomās: Hjū Grānts, Deniss Kvaids, Mendija Mūra u.c.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl