Pasaules sīkstākie policisti ierodas kanālā TV6!

Komentāri
Pasaules sīkstākie policisti ierodas kanālā TV6!
Foto: AFP/SCANPIX

Kanāls TV6 visiem ekstrēmo lietu cienītājiem piedāvā realitātes šovu “Pasaules sīkstākie policisti” ar bijušo profesionālo futbolistu Vinniju Džonsu vadītāja lomā. Realitātes šovā TV” skatītāji varēs ieraudzīt policistu darba apstākļus un riskus, kas nereti prasa lielu drosmi un varonību. Nenokavējiet realitātes šovu “Pasaules sīkstākie policisti” no 3.augusta svētdienās 16:50 kanālā TV6!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TV6 realitātes šovā “Pasaules sīkstākie policisti” (Wold’s toughest cops) ikviens ir sveicināts pasaulē, kur apšaudes, nolaupīšanas un bandu kari ir tikai daļa no ikdienas darba. Būs iespēja satikt likumsargus, kuri riskē ar savu dzīvību, dodoties misijās uz bīstamākajām planētas vietām. Varēs iepazīt policijas darba ēnas puses un dzirdēt privātus un aizraujošus stāstus par vienprātīgajiem un bīstamajiem piedzīvojumiem. Vēl vairāk – bijušais futbolists un kauslis Vinnijs Džonss (Vinnie Jones), dodoties līdzi policistiem, atklās pasauli, ko nekad mūžā nav lemts iepazīt nevienam tūristam, un parādīs, kāda motivācija, drosme un bailes virza pasaules sīkstākos policistus.

Futbolists, aktieris, mūziķis!

Britu aktieris, bijušais futbolists un TV6 šova Pasaules sīkstākie policisti vadītājs V.Džonss ir dzimis Vatfordā, Hertfordšīrā. V.Džonss ir spēlējis ilgāku laiku Velsas nacionālajā futbola komandā un tās biedri un pretinieki viņu pazīst kā agresīvu spēlētāju. V.Džonss ar pārstāvēto “Crazy Gang” komandu tālajā 1988.gadā ir uzvarējis spēcīgo Vimbledonas komandu, ar kuru kopumā ir aizvadītas aptuveni 200 spēles. Vēlāk V.Džonss turpināja savas futbolista gaitas “Leeds United” un “Chelsea” komandās. Kopš V.Džons ir pensijā un vairs nespēlē futbolu, viņš ir pilnībā pievērsies aktiera darbam un visbiežāk ir redzams tieši treneru, huligānu vai vardarbīgu noziedznieku lomās. V.Džonsa debija bija Gaja Ričija filmā “Lock, Stock and Two Smoking Barrels”. Taču plašāku atpazīstamību Amerikā viņš ieguva pēc lomas filmā “Gone in 60 seconds”, tai sekoja tādas filmas kā “Mean Machine”, “The Longest Yard”, “X-Men: The Last Stand”, “The Riddle”. V.Džonss ir filmējies arī seriālos “Chuck”, “Elementary”, “The Cape”, kā arī ir ieskaņojis animācijas filmu “Garfield 2”.

Papildu dalībai filmās, seriālos un šovos, V.Džonss ir izdevis savu mūzikas albumu “Telstar”. Tāpat viņš ir izveidojis kaverversiju dziesmai “Bad, Bad Leroy Brown”, kas skanējusi populārajā britu televīzijas šovā “Top of the Pops 2” kā tituldziesma. Papildu jau visam minētajam, ir sarakstīta un publicēta V.Džonsa autobiogrāfijas grāmata “Vinnie: The Autobiography”.

Skatieties šovu “Pasaules sīkstākie policisti” no 3.augusta svētdienās 16:50 kanālā TV6!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl