Komentāri
Novembrī Latvijas skatītāji visvairāk skatījušies kanālu TV3
Foto: Toms Norde

Novembrī Latvijā skatītākais kanāls TV3 turpina būt līderis starp televīzijām – tā vērošanai skatītāji veltījuši 13.7%. Skatītāko programmu TOP10 astoņas vietas ieņem pārraides, kas veidotas un pārraidītas kanālā TV3. Latvijas skatītāji visvairāk iecienījuši šovu Es mīlu Tevi, Latvija!, filmu Viens pats mājās, informatīvi analītisko raidījumu Nekā personīga un citas programmas. LNT un TV3 turpinās pārsteigt un iepriecināt ar lielisku programmu arī decembrī!

Novembra mēnesis parāda to, ka kanāls TV3 turpina izaugsmi. Salīdzinot oktobra datus ar novembri, TV3 skatīšanās laika daļa ir pieaugusi vēl par 0.1% punktiem, tā liecina TNS Latvia dati. Novembrī, tāpat kā iepriekšējos trīs mēnešos, lielais svētdienas vakara šovs Es mīlu Tevi, Latvija! saglabājis līdera pozīcijas kanālā TV3 un ir skatītākais starp citām pašmāju piedāvātajām programmām. Visas Es mīlu Tevi, Latvija! pārriades kopumā kanālā TV3 ir ieinteresējušas 53.2% jeb 1 058 000 Latvijas iedzīvotāju, kas vecāki par četriem gadiem. Es mīlu Tevi, Latvija! fināla raidījumu un labākos šova momentus TV3 piedāvā noskatīties arī lielākajā nacionālajā video portālā TVPlay un aplikācijā mobilajās ierīcēs tiešraidē un atkārtojumā sev ērtā laikā un vietā.

Pagājušajā mēnesī skatītāko TV3 programmu TOP augšgalā ierindojusies arī neatņemamā Ziemassvētku tradīcija jeb filma Viens pats mājās, kas pirmo reizi televīzijas ekrānos nonāca tālajā 1999.gadā un joprojām skatītāji kopā ar filmu sagaida svētkus. TV3 skatītājus saista ne tikai izklaide, bet arī informatīvie raidījumi kā Nekā personīga, Bez Tabu, TV3 Ziņas. Jo īpaši liels prieks, ka TV3 skatītāji ir izrādījuši lielu interesi par jauno raidījumu Bez Tabu: Dzīves smalkumi, kas izzina slavenību dzīves aizkulises, iepazīst stila smalkumus un atklāj pārbaudītas dzīves gudrības.*

Otrs iecienītākais šovs – Lauku sēta
Novembrī LNT skatītājus Patriotu nedēļas laikā lutināja ar pašmāju mīlētu mākslinieku koncertiem, skanīgiem priekšnesumiem un latviešu filmu pirmizrādēm. Taču pirms svētkiem LNT bija vēl kāds nozīmīgs notikums – realitātes šova Lauku sētas fināls, kas kļuvis par otru iecienītāko šovu uzreiz aiz Es mīlu Tevi, Latvija! Lauku sētas finālā norisinājās brašuļu cīņa par traktoru, kuru savā īpašumā ieguva 38 gadus vecais Zigurds Bērzkalns no Talsiem.
MTG TV Latvia skatītākās pārraides novembrī, TOP10*
1.Šovs Es mīlu Tevi, Latvija!, 11.4 reitings
2. Filma Viens pats mājās, 10.0 reitings
3. Informatīvi analītiskais raidījums Nekā personīga, 9.7 reitings
4. TV3 Laika Ziņas svētdienā, 9.7 reitings
5. TV3 Laika ziņas, 9.5 reitings
6. Seriāls UgunsGrēks 12, 9.5 reitings
7. Bez tabu, 9.4 reitings
8. Bez tabu: Dzīves smalkumi, 9.0 reitings
9. TV3 Ziņas, 8.7 reitings
10. Realitātes šovs Lauku sēta, 8.6 reitings

* Dati: TNS Latvia, laika periods: 01.10.2014.-30.11.2014, vecuma grupa 4+

Lasi vēl