Komentāri
No studentiem par ģimenes cilvēkiem – TV3 jauns seriāls SašaTaņa
Publicitātes foto

Universitāte ir pabeigta, līdz ar to studentu dzīves posms ir noslēdzies. Tagad laiks pieaugt, veidot ģimeni un radīt bērnus – tieši šādu ceļu izvēlējušies jaunā seriāla galvenie varoņi Saša un Taņa, kuri uzreiz pēc universitātes pabeigšanas kļuvuši par jaunajiem vecākiem. Viegli viņiem neiet, jo arī vectētiņš grib par visām varītēm iespraukties ģimenes dzīvē! Taču pāri visam ir mīlestība. Skatieties jauno seriālu SašaTaņa no 16. maija darba dienās plkst. 18:00 kanālos TV3 un TVPlay!

Ja mīl, tad viss būs kārtībā!

SašaTaņa (Сашатаня) ir seriāla Универ turpinājums, tāpēc, iespējams, jau kādam no skatītājiem liksies, ka galvenie varoņi ir redzēti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saša un Taņa dzīvo piepilsētā, daudzīvokļu mājā. Jaunais tēvs ikdienā strādā ofisā, bet Taņa ir kļuvusi par pilntiesīgu mājsaimnieci, kura rūpējas par kopīgo bērnu. Ar jaunās dzīves modeli viņi sadzīvo visā tā krāšņumā – te kaislīgi mīl viens otru, te ir bezgala greizsirdīgi! Lai arī abi dzīvo no algas līdz algai, Sašam lepnums neļauj pieņemt naudu no tēta – oligarha, kurš pat ievācies dzīvot blakus, lai būtu tuvāk jaunajai ģimenei.

Aktieris A. Gaiduljans, kurš atveido Sašu, atklāj: ”Saša un tētis savās dzīvēs ir piedzīvojuši ārkārtīgi daudz, un viņi ir krasi atšķirīgi savos uzskatos. Un tomēr, tiklīdz abiem uzrodas jauna ģimene, pienāk brīdis, kad Sašam tēta problēmas kļūst tuvas un saprotamas.”

Seriāla morāle – galvenais saglabāt pozitīvu attieksme, un materiālā puse ir mazāk svarīga. Ja starp ģimenes locekļiem valda mīlestība, viss būs kārtībā. Pat, ja ir iespēja tikt pie naudas, kuru negribi pieņemt, tāpat agri vai vēlu to iegūsi paša spēkiem! Komiskiem mirkļiem piepildītas sadzīves situācijas būs tuvas daudziem skatītājiem, jo tās ir ņemtas no reālās dzīves. A. Gaiduljans teic: ”Tas, ko izdzīvos galvenie varoņi, notiek 90% ģimeņu. Tāpēc ceram, ka šo seriālu skatīsies ģimenes lokā mājās. Ģimene kopīgi pasmiesies par redzēto, aizmirstot par savstarpējām nebūšanām, un vēlāk apskausies, viens otram pasakot: ”Tas viss ir sīkums! Arī izmētātās zeķes!”

Pieredzējusi komanda

A. Gaiduljans turpina: ”Starp citu, teju visai seriāla filmēšanas komandai ir cieša saikne ar jaunizveidotu ģimeni, piemēram, radošie producenti ir jaunie vecāki. Arī Taņas atveidotājai Valentīnai Rubcovai ir mazs bērns. Tā kā visiem seriāla veidošanā iesaistītajiem bija lieliski skaidrs, ko viņi spēlē.” V. Rubcovas grūtniecība arī bija iemesls tam, kāpēc uz gadu tika apturēta seriāla uzņemšana – producenti iecietīgi gaidīja viņas atgriešanos. Un tas bija to vērts, jo prombūtnes laikā praktizētā mammas loma aktrisei palīdzēja vēl labāk iejusties savā tēlā. V. Rubcova smejot papildina: ”Seriālā filmējās arī aktieris, kuram ir pāris mēnešus vecāka meitiņa par manu. Sanāca, ka es kļuvu par kolēģa meitas auklīti brīžos, kad viņš filmējās. Biju mamma ne tikai mājās, seriālā, bet arī aizkadrā!”

Izbaudiet seriālu SašaTaņa no 16. maija darba dienās plkst. 18:00 kanālos TV3 un TVPlay!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl