Komentāri
LNT piedāvā spiegu seriāla Amerikāņi jauno – otro – sezonu
Foto: ekrānšāviņš

Jau drīzumā pie LNT skatītājiem atgriezīsies Valsts drošības komitejas izveidotais spiegu pāris Elizabete un Filips Dženingsi, lai turpinātu strādāt PSRS labā un veiktu īpaši slepenus un bīstamus uzdevumus. Pateicoties tehnoloģiskajiem sasniegumiem, aukstā kara spriedze ir saasinājusies līdz visu laiku augstākajam līmenim, un abiem spiegiem nāksies saskarties ar draudiem un bailēm par viņu atklāšanu. Skatieties, kā viņiem veiksies, seriāla Amerikāņi jaunajā sezonā no 2. marta ik pirmdienu 23.15 kanālā LNT!

Kopš Ronalds Reigans ir ievēlēts par prezidentu, spiegu laulība Elizabetes un Filipa starpā un izlikšanās par parastu amerikāņu pāri kļūs arvien sarežģītāka. Tā kā viņu uzdevumi kļūst arvien bīstamāki un ģimene ir jo apdraudētāka, jaunajā seriāla Amerikāņi (Americans) sezonā viņu lojalitātes tiks pārbaudītas vairāk nekā jebkad agrāk. Vai viņiem izdosies palikt neatklātiem?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pievienosies jauni aktieri

Šosezon Kerijai Raselai (Keri Russell) un Metjū Rīsam (Matthew Rhys) seriālā Amerikāņi kā pastāvīgajiem aktieriem pievienosies vēl trīs aktieri. Viena no tām būs Sūzana Misnere (Susan Misner), kura atveidos kaimiņa un FBI aģenta Stena sievu. Līdz šim S. Misnere filmējusies tādos seriālos kā Likums un kārtība (Law & Order), Intrigante (Gossip Girl) un Nešvila (Naswille). Komandai pievienosies arī Elisone Raita (Alison Wright), kura atveidos Klarka līgavu, un Anete Mahendrū (Annet Mahendru), kura būs lieliskā aģente Nina. Seriāla veidotāji par aktrisēm ir lielā sajūsmā, un ir lepni, ka komandu papildinās tik profesionāli aktieri.

Galvenie varoņi ar pieredzi

Savukārt skaistā aktrise K. Rasela līdz šim bijusi redzama daudzās iemīļotās filmās un seriālos. Lielāko atpazīstamību viņa guvusi pēc lomas 1998. gada seriālā Felicita (Felicity), vēlāk popularitāti stiprinājusi, filmējoties filmās Neiespējamā misija 3 (Mission Impossible: 3), Pērtiķu planētas atmoda (Dawn of the Planet of the Apes) u.c. Arī otram seriāla aktierim Metjū Rīsam ir bagātīga pieredze. Populārākās filmas, kurās viņš piedalījies, ir Mīlestība un citas katastrofas (Love and Other Disasters) un Titus (Titus), seriāli Brāļi un māsas (Brothers & Sisters) un Rezerve (Backup). Šobrīd aktieris filmējas arī pavisam jaunā komēdijā Nenosauktais Džona Velsa projekts (Untitled John Wells Project).

Pāris reālajā dzīvē

Abi galveno lomu atveidotāji M. Rīss un K. Rasela arī reālajā dzīvē ir pāris. Abi kopā pavada gan brīvo laiku, gan dodas uz apbalvošanas ceremonijām, cieši turoties viens pie otra un lepni smaidot. Iespējams, tieši šā iemesla dēļ viņu aktierspēle seriālā ir tik izcila. Abi aktieri un jaunais komandas biedrs A. Mahendrū šajā sezonā tika nominēti Kritiķu TV balvai (Critics’ Choice TV Awards) par darbu seriālā. Arī kritiķu atzītais seriāls Amerikāņi tika nominēts kā labākais drāmas seriāls.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl