Komentāri
LNT piedāvā izmeklēšanas seriāla Sasisto lukturu ielas jaunāko sezonu
Publicitātes foto

Viens no visu laiku vispopulārākajiem Krievijas seriāliem Sasisto lukturu ielas 28. septembrī kanālā LNT piedzīvos 14. sezonas pirmizrādi. Ne mazums grūtības saliedētajai slepkavību izmeklēšanas nodaļas komandai šajā sezonā sagādās jaunais priekšnieks un jaunā izmeklētāja, taču cīņa pret noziedzību turpinās visaugstākajā līmenī.

Populārā seriāla Sasisto lukturu ielas (Улиц разбитых фонарей) izmeklēšanas komanda, kuras sastāvā ir pazīstamie personāži Solovecs, Volkovs, Ridanovs, Porohņa un Krimovs, arī 14. sezonā turpinās apkarot noziedzību, taču papildus tam viņiem būs jāspēj sadarboties ar jauno vadītāju, kā arī jāpielāgojas jaunajai burvīgajai kolēģei. Lai arī sākotnēji jaunais starprajonu policijas departamenta priekšnieks – pulkvedis Gradovikovs nespēj pieņemt savas komandas meistarīgumu, tomēr ar laiku viņa padoto darbi pierāda, ka pakļautībā strādā tiešām augsta līmeņa profesionāļi. Un jebkurš profesionāls sagaida īpašu – cilvēcisku attieksmi!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču, kā komanda saka: “Nav ļaunuma bez labuma!” – nodaļā parādās jauna darbiniece – brīnišķīgā Margarita Potapenko. Viņa kolēģus ne tikai pievelk ar savu spilgto ārieni, bet arī pārliecina ar savu gudrību un īpašo pieeju darbā ar noziedzniekiem. Margarita operatīvajai izmeklēšanas komandai jau reiz palīdzējusi atklāt ļoti sarežģītu lietu. Tagad viņa kopā ar pārējiem savas nodaļas kolēģiem dienas aizvadīs, dodoties uz izmeklēšanas vietām, kur tiks meklēti dažādi pavedieni, kā arī sastādīti ziņojumi par lietas gaitu.

Jaunās kolēģes Margaritas Potapenko lomā iejutīsies 30 gadus jaunā teātra un kino aktrise Jeļena Kupraševiča (Елена Купрашевич), bet pulkveža Gradovikova tēlu atveidos aktieris Andrejs Zibrovs (Андрей Зибров). Savukārt galvenajās lomās joprojām būs iemīļotie aktieri – pulkvežleitnantu Solovecu spēlēs Aleksandrs Polovcevs (Александр Половцев), majoru Volkovu atveidos Mihails Truhins (Михаил Трухин), vecākā leitnanta Ridanova tēlā iejutīsies Oļegs Andrejevs (Олег Андреев), kapteini Porohņa spēlē Oskars Kučera (Оскар Кучера), bet Krimovs būs aktieris Mihails Lučko (Михаил Лучко)

Izbaudiet Sasisto lukturu ielas 14. sezonu no 28. septembra pirmdienās plkst. 22:10 kanālā LNT!

Lasi vēl