Komentāri
LNT piedāvā baudīt pasaules skaistāko mīlas stāstu Titāniks  jaunā vizuālā kvalitātē!
Publicitātes foto

LNT skatītājiem ir sagatavojis īpašas noskaņas Valentīna dienai, piedāvājot baudīt visu laiku aizkustinošāko mīlas stāstu Titāniks. Par godu visu mīlētāju svētkiem, skatieties Keitas Vinsletas un Leonardo Di Kaprio atveidoto varoņu mīlas dēku atjaunotā, jaunā vizuālā kvalitātē. Sagaidiet Valentīna dienu ar skatītāko mīlestības piedzīvojumu svētku priekšvakarā, 13.februārī 21:10 kanālā LNT. Tas nav viss – LNT Valentīna dienā dāvina realitātes šova Vecpuisis jauno, 10.sezonu!

Džeimsa Kamerona romantiskā drāma Titāniks ļoti daudziem visā pasaulē saistās ar Valentīna dienu. Arī šogad liktenīgajā braucienā dosies pasaulē lielākais kuģis Titāniks, uz kura satiksies divi jaunieši, kuri izjutīs mīlestības spēku. Nabadzīgais Džeks un skaistā, bagātā Roza ir no divām dažādām pasaulēm, taču mīlestība robežas nezina. Kad kuģis saskarsies ar milzīgo aisbergu, viņu brīnišķīgais ceļojums pārvērtīsies cīņā par izdzīvošanu. LNT skatītājiem būs unikāla iespēja vispasaules mīlas stāstu Titāniks skatīties mūsdienīgā vizuālā kvalitātē – atjaunotā filmas versijā. Skatieties Titāniku 13.februārī 21:10 un atkārtojumā 14.februārī 13:55 kanālā LNT!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kāda ir aktieru mīlas dzīve?!

Gan Keitai Vinsletai (Kate Winslet), gan Leonardo Di Kaprio (Leonardo Di Caprio) šī filma mainīja dzīvi. L.Di Kaprio bilst, ka filma ir bijusi ļoti nozīmīga viņa dzīves daļa, tāpēc viņš par šo filmu ir ļoti lepns. K.Vinsleta atzīst, ka viņai ir bijis diez gan grūti filmēties šajā kinolentā, taču tā viņai daudz ko iemācījusi. Vēl joprojām neskaitāmi fani aktrisei prasa parakstu sniegt uz Titānika bildes. Abi aktieri uztur ciešu draudzību, taču mīlas jomā katrs ir citādāks. L.Di Kaprio savā mūžā ir ticies ar ļoti daudzām supermodelēm, nesen izšķīries ar šova Victoria’s Secret modeli Toniju Garmu (Toni Garm). Viņa mīlas līkločiem ir grūti izsekot, jo jau tagad viņš redzēts citu modeļu sabiedrībā, un izskan dažādas baumas par to, ar kuru viņš pavadīs šī gada romantiskāko dienu. L.Di Kaprio Valentīna dienas pavada kopā ne tikai ar savām draudzenēm, baudot romantiskas vakariņas, bet arī ar māti. Savu mīlestību viņš izrāda, dāvinot dārgas un greznas rotaslietas.

Savukārt K.Vinsleta privāto dzīvi vēlas paturēt noslēpumā un neizpauž to, kā pavada Svētā Valentīna dienu. 2012.gada decembrī tika slēgta viņas trešā laulība, jaunais vīrs ir Sera Ričarda Brensona (Sir Richard Branson) brāļa dēls Neds Roknrols (Ned Rocknroll). 2013.gada otrajā pusē piedzima abu dēliņš, kuru pāris nosauca par Lāci (Bear). K.Vinsleta atzinusi, ka vārds ticis izvēlēts, pateicoties senam aktrises draugam, kuram bijusi šāda iesauka, un kurš K.Vinsletai ir nozīmīgs cilvēks. Aktrisei ir vēl divi bērni – 13 gadus jaunā meita Mia no pirmā vīra Džima Trepletona (Jim Threapleton) un 10 gadīgais dēls Džo no otrās laulības ar aktieri Semu Mendesu (Sam Mendes).

LNT dāvana Valentīna dienā

Titāniks nav vienīgais, ar ko kanāls LNT priecēs skatītājus mīlestības svētkos. Valentīna dienā tiks dāvināta romantiskā realitātes šova Vecpuisis jaunā, 10.sezona. Tajā tiksies viens iekārojams vecpuisis un divdesmit piecas skaistas sievietes, un visas kā viens sacentīsies par vecpuiša sirdi. Šova gaitā vecpuisim tiks dota iespēja iepazīties ar visām pretendentēm, tomēr pa vienai viņas tiks izslēgtas no spēles, līdz paliks tikai viena laimīgā. Šī Vecpuiša sezona ir uzņemta Losandželosā, Havaju salās un Pensilvānijā. Skatieties Vecpuiša pirmizrādi 14.februārī 18:55 un turpmāk ik sestdienu šajā pat laikā kanālā LNT!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl