LNT sporta mīļiem piedāvās raidījumu Misija Rio!

Komentāri
LNT sporta mīļiem piedāvās raidījumu Misija Rio!
Foto: LETA

Kā zināms, šovasar vienā no lielākajām Brazīlijas pilsētām Riodežaneiro notiks četrgades vērienīgākais un gaidītākais sporta notikums – Vasaras olimpiskās spēles Rio 2016. Gatavojoties tam, kanāls LNT no 6. marta svētdienās plkst. 17.15 piedāvā sporta raidījumu Misija Rio, kurā skatītāji varēs redzēt, kā Riodežaneiro kļūst par olimpisko pilsētu.

Olimpiskās spēles Rio 2016 norisināsies no 5. līdz 21. augustam, un tas solās būt šā gada pasaules vērienīgākais starptautiskais sporta pasākums, uz kuru būs sabraukuši 10,500 sportisti no 206 pasaules valstīm. LNT aicina būt uz viena viļņa ar Rio 2016, skatoties īpaši šim notikumam radīto sporta raidījumu Misija Rio. Skatītāji būs liecinieki tam, kā notiek sagatavošanās šim pasākumam – sportistu treniņi un kvalificēšanās olimpiādei, kā arī intervijas, no kurām ikviens varēs uzzināt pasaules ievērojamāko sportistu sajūtas pirms vērienīgā notikuma!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā olimpiskajās spēlēs iekļauti 42 sporta veidi. Šogad pēc 112 gadu pārtraukuma atkal oficiāli būs iekļauts golfs, bet pēc 92 gadu – regbijs. Spēles norisināsies četros pilsētas reģionos – Deodoro, Maracana, Baras un Copacabana -, kuros kopā būs speciāli izveidotas 32 sacensību norises vietas. Par Rio 2016 sirdi nodēvēts Baras reģions, kurā arī ir visvairāk atvēlēta platība sportiskiem notikumiem.

Olimpisko spēļu organizēšanā iesaistīti vairāk nekā 130 tūkstoši darbinieki un brīvprātīgie. Misija Rio arī ieraudzīsiet, kā rit pēdējie celtniecības darbi visu četru pilsētu olimpiskajos stadionos, kuru kopējās izmaksas veido 10,5 miljardi dolāru. Vērienīgā notikuma organizatori skaidros, kā tiks organizētas spēles stadionos, kādi jaunumi un pārsteigumi gaidāmi, kā plānots cīnīties ar vienu no lielākajām olimpisko spēļu problēmām – dopingu. Kārstākās ziņas no olimpisko spēļu norises vietas sporta raidījumā Misija Rio jau drīzumā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl