Komentāri
LNT Mātes dienā piedāvā koncertu Mans stāsts un īpašu Dzintara dziesmas raidījumu
Foto: Toms Norde

8. maijā visā Latvijā tiks svinēta Māmiņu diena! Īpašā diena kanālā LNT tiks sagaidīta jau 6. maijā raidījumā Dzintara dziesmas, kurā viesosies burvīgs tandēms – mamma Ira Krauja-Dūduma ar meitu Rūtu Dūdumu. Savukārt Mātes dienā, 8. maijā, skatītāji tiks priecēti ar sirsnīgām emocijām piepildītu koncertu Mans stāsts, kurā uz skatuves kāps Latvijā iemīļoti mākslinieki Ieva Akuratere, Olga Rajecka, Varis Vētra un citi.

Mammas un meitas stāsti

Mātes diena ir lieliska iespēja pateikties par mammu uzmanību un gādību, kā arī dzīves laikā sniegto mīlestību. Dzintara dziesmas vadītājs Juris Hiršs, dosies Vecrīgas ielās, lai pārsteigtu rīdzniekus, aicinot viņus apsveikt savas māmiņas svētkos ar raidījuma starpniecību. Ar īpašajiem sveicieniem māmiņai arī iesāksies Dzintara dziesmas un turpināsies ar aizkustinošu emociju piepildītiem brīžiem visa vakara garumā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sirsnīgās sarunās un dziesmās raidījuma studijā vienosies mamma Ira Krauja-Dūduma kopā ar savu meitu Rūtu Dūdumu. Mamma un meita kopā dzied gan ikdienā, gan uz skatuves, citiem vārdiem sakot – viņas dzīvo ar mūziku sirdīs! Savulaik Ira bijusi arī populārā ansambļa Modo soliste, bet tagad viņa vada bērnu vokālos ansambļus un Mārupes kultūras namu. Sekojot mātes pēdās, Rūta ir kļuvusi par daudzsološu dziedātāju un vienu no no vokālās grupas Framest lieliskā piecinieka. Paralēli darbam grupā Rūta veido solokarjeru un darbojas dažādos muzikālajos projektos.

Taču tas nav viss – raidījuma ietvaros Juris Hiršs būs parūpējies arī par īpašu pārsteigumu savai ekrāna partnerei – māmiņai Velgai Vītolai! Viņu svētkos būs ieradusies apsveikt viņas mazā, burvīgā meitiņa Šarlote, kura veltīs māmiņai dzejoli. Izbaudiet sirsnīgām emocijām piepildītu raidījumu Dzintara dziesmas jau 6. maijā plkst. 21:10 kanālos LNT un TVPlay!

LNT publicitātes foto

LNT publicitātes foto

Sirsnīgs Mātes dienas koncerts

Mātes dienā LNT skatītāji tiks priecēti ar īpašu Mātes dienai veltītu svētku koncertu Mans stāsts, kuru ikviens aicināts baudīt kopā ar savu mīļo ģimeni! Koncertu veidojis režisors un Dailes teātra aktieris Intars Rešetins. Koncertā ar saviem stāstiem dalīsies aktieri Rēzija Kalniņa, Gints Andžāns un Kristaps Rasims, dziedātāji Marts Kristiāns Kalniņš, Māra Upmane-Holšteina, Ieva Akuratere, Olga Rajecka un Ginta Krievkalna, dziedošais aktieris Varis Vētra, kā arī Latvijas Radio bērnu ansamblis Dzeguzīte. Par koncerta muzikālo noformējumu rūpēsies grupa Vintāža. Koncertā izskanēs sirdssiltas dziesmas, kā, piemēram, Vara Vētras dziesma Māmiņai, kas gadu gaitā jau kļuvusi par Mātes dienas himnu un tituldziesmu. Ļaujieties sirsnīgam vakaram, skatoties koncertu Mans stāsts 8. maijā plkst. 21:00 kanālos LNT un TVPlay!

Foto

Sviniet Māmiņdienu un pavadiet neaizmirstamas dienas kanālā LNT!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl