Komentāri
LNT aicina svinēt 20. sezonas atklāšanu pie Brīvības pieminekļa un TV ekrānos
LNT publicitātes foto

Šoruden LNT atklāj 20. sezonu, kurai par godu radīta īpaša programma un izveidota filma par spilgtākajiem kanāla notikumiem. Atzīmējot 20. sezonu, ikviens ir aicināts pievienoties LNT personībām uz sezonas atklāšanas pasākumu 5. septembrī plkst. 17.30 pie Brīvības pieminekļa. Visu rudeni LNT 20. sezonas svinības turpināsies ar īpašu programmu, skatītāji varēs sekot līdz gan seriāla Sirdsmīļā Monika jaunākajiem notikumiem, gan šova Lauku sēta aizraujošajiem pavērsieniem.

Svinēsim svētkus un Eiropas Basketbola čempionāta sākumu!

5. septembrī no plkst. 17:30 LNT aicina svinēt 20. sezonas atklāšanu pie Brīvības pieminekļa, kur kanāla personības un Latvijā pazīstami mūziķi vienosies ar klātesošajiem kopīgā dziesmā un svētku aktivitātēs. Tāpat pasākumā tiks apsveikti Latvijas laimīgākie cilvēki, kuri dalījušies ar savu un palīdzējuši izveidot Latvijas laimes recepti. 20. sezonas svinībās būs iespēja ielūkoties arī televīzijas skatītājiem īpašā LNT Ziņu pieslēgumā plkst. 17:50.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat svētku dienā LNT aicina skatītājus būt kopā valstiski svarīgā notikumā, atbalstot savējos Eiropas basketbola čempionāta 2015 (Eurobasket 2015) atklāšanas spēlē, kas tiks pārraidīta ne tikai LNT ēterā, bet arī uz lielā ekrāna pie Brīvības pieminekļa. Pirmā spēle sāksies plkst. 18:15, kad Latvija mērosies spēkiem ar Beļģijas valstsvienību. Eiropas čempionāta finālturnīra apakšgrupu spēles norisināsies Rīgā, Zagrebā (Horvātija), Monpeljē (Francija) un Berlīnē (Vācija), savukārt izslēgšanas spēles notiks Vilnēvā d’Askā (Francija). Basketbola faniem būs unikāla iespēja just līdz visām Latvijas izlases un fināla spēlēm kanālā LNT.

Filma par LNT

Par godu LNT 20. sezonai ir radīta dokumentālā filma LNT 20 sezonas. Spilgtākie mirkļi, kas televīzijas pirmizrādi piedzīvos 4. septembrī plkst. 21:10. Iespaidos dalīsies Baiba Zūzena, Māris Grigalis, Ilze Dobele, Agris Blūmfelds, Ieva Brante, Katrīne Pasternaka, Rolands Laķis, Armands Ekštets un citi. Filmā būs apkopotas tradīcijas un notikumi, kurus Latvijas sabiedrībā ir aizsācis tieši kanāls LNT. Piemēram, vēlēšanu debates, sarkanbaltsarkano lentīšu piespraušana Patriotu nedēļā, vairāki ziedošanas projekti, kā arī muzikāli, ģimeniski un izklaidējoši šovi, kas aizkustinājuši teju visus Latvijas iedzīvotājus. Nozīmīgi, ka arī daudzi šodienas skatuves mākslinieki savus pirmos soļus uz skatuves spēruši tieši LNT realitātes šovos.

Svinības turpināsies arī Dzintara dziesmās

Uzreiz pēc tam 20. sezonu ieskandinās Dzintara dziesmas, kā ierasts radījumā viesosies Latvijā iemīļoti mūziķi, dziedātāji, grupas un muzikālās apvienības. Svētkos studijā aicināti laimīgi cilvēki – mūziķis Laimis Rācenājs un muzikālās apvienības Neaizmirstulītes jaukās dziedātājas. Raidījumā mākslinieki dziedās dziesmas un dalīsies ar savu laimes recepti. Savukārt raidījuma vadītāji Velga Vītola un Juris Hiršs šoreiz būs sarīkojuši muzikālās sacensības, kurā divas komandas minēs dziesmas un cīnīsies par 20 jubilejas kūkām. Raidījuma noslēgumā skatītājiem tiks atklāts, kas pārstāv apvienību Pupa un Zirnis un kā pagāja vasara pirmajā Latvijas Dzintara dziesmu koncerttūrē! Sekojiet līdzi jaunajiem muzikālajiem piedzīvojumiem 5. septembrī plkst. 21:00!

Iedvesmojoši stāsti LNT Ziņās

LNT Ziņu dienests, atzīmējot kanāla 20. sezonu, skatītājiem sagādājis īpašu dāvanu – 20 stāstus no sirds – tie vēstīs par cilvēkiem, kuri mīl dzīvi un savu darbu. ”LNT Ziņu dienestā visus vieno mīlestība pret darbu, ko darām. Esam ne tikai savas valsts, bet arī savas profesijas patrioti. Protams, ziņās nav divu vienādu dienu, bet lieta, kas mūs vieno ir nemainīga – tas ir mūsu LNT Ziņu skatītājs. Uzskatām, ka atzīmējot 20. sezonu, šis ir labākais veids, kā parādīt to, kas ir svarīgs – stāstīt par cilvēkiem, kuri gūst gandarījumu savā profesionālajā darbībā, ik dienu izvirzot sev jaunus mērķus un tos arī sasniedzot, par cilvēkiem, kuri vienkārši no sirds un ar patiesu atdevi dara savu darbu,” norāda LNT Ziņu dienesta vadītāja Inese Kārkliņa.

Stāstus veido LNT žurnālisti un moderatori Ilze Dobele, Kristīne Garklāva, Dana Albrehta un Kristaps Tālbergs. Viņi dodas pie dažādiem cilvēkiem, kuru dzīvesstāsti un profesionālā darbība iedvesmo – tie ir dažādi sportisti, mākslinieki, glābēji, pavāri un mūziķi. Izvērsti stāsti būs lasāmi un skatāmi arī portālā Skaties.lv.

Pēc 16 gadiem atgriežas Sirdsmīļā Monika

Jau no 18. septembra piektdienās plkst. 21:10 ēterā atgriezīsies seriāls Sirdsmīļā Monika ar 10 jaunām sērijām. Laiks nav stāvējis uz vietas! Lai arī Monika ir mājsaimniece, kura turpina meklēt izaicinājumus, par ģimenes labklājību Robertiņš ir parūpējies un Rambāni dzīvo cepures kuldami. Viens no Monikas lielākajiem piedzīvojumiem šajos gados ir bijusi dzīvokļa labiekārtošana. Tā kā viņa ir apveltīta ar lielisku gaumi un smalku stila izjūtu, darbiņš paveikts lieliski. Arī jaunajā sezonā Monika nav mainījusies, viņai galvā rosās neskaitāmas radošas idejas. Tas vien ir garants, ka jaunajās sērijās mūs sagaida jautri pārsteigumi. Viens no pirmajiem notikumiem – Rambānu pāris plāno iegādāties īpašumu laukos. Hilda un Žanis nav īpaši apmierināti, ka varētu zaudēt labākos draugus un brīnišķīgos kaimiņus – tiekoties ar presi viņu starpā pat izcēlās neliels strīds. Taču tas netraucē Monikai domu lidojumu, viņa laukos grasās uzsākt biznesu.

Lauku sēta sāksies oktobrī

Jau oktobrī LNT skatītāji varēs sekot līdz intrigām realitātes šova Lauku sēta jaunajā sezonā. Lauku sētas skatītājus sagaida spilgtas lauku dzīves ainas, raiba vasara un spēcīgas emocijas – darba prieks, nodevība, asaras, intrigas, attiecību līkloči un uzvaras gaviles. Šova laikā saimniecībā tiks paveikti vērienīgi darbi, piemēram, uzbūvēts no jauna mājas jumts, bet saimniecei par prieku tika slaucīts, ravēts un sakopts uz nebēdu. Dalībniekiem būs ne tikai jāstrādā, bet arī jāsacenšas asprātīgos un nebēdnīgos konkursos. LNT šova Lauku sēta dalībnieki neiztiks arī bez romantiskām attiecībām un savstarpējām intrigām.

Labākā atpūta ar LNT!

Arī šajā rudenī otrdienās turpināsies romantiskie vakari, kuros kanāls LNT piedāvās jaunas televīzijas pirmizrādes. Jaunumi skatītājus sagaida arī trešdienās – jau 2. Septembrī pirmizrādi piedzīvos Red aģenti 2 (Red tails), bet 9. septembrī – Haizivju vārdotāja (Dark tide). Savukārt no 27. septembra svētdienas vakari piederēs Džeimsam Bondam, bet oktobra trešdienas Brūsam Vilisam četrās Cietais rieksts filmās. Tāpat jau septembra beigās gaidāmi arī jauni pasaulslaveni seriāli, piemēram, Salemas raganas (Salem), Brūklinas taksis (Taxi Brooklyn), Sasito lukturu ielas 14.sezona (Улицы разбитых фонарей).

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl