Komentāri
Lielpilsētas spraigums turpinās – “CSI Ņujorka” jaunākā sezona
Publicitātes foto

Augusta beigās TV6 skatītājus un seriāla “CSI Ņujorka” cienītājus sasniegs jaunās, devītās sezonas sērijas. 30.augusta vakarā būs lieliska iespēja atkal satikt “CSI Ņujorka” komandu ar Maku Teiloru priekšgalā, lai kopīgi nodotos jaunu lietu izmeklēšanām un noziedznieku tvarstīšanai. Skatieties seriāla 9.sezonas sniegumu no 30.augusta sestdienās 22:00 kanālā TV6!

Kas sagaida noslēdzošajā sezonā?

Devītā un noslēdzošā “CSI Ņujorka” sezona sākas ar Maka Teilora pārdomām par savu atveseļošanos pēc sašaušanas, kas notika pirms sešiem mēnešiem. Viņš apjauš, ka ir parasts mirstīgais un, ka netiks galā ar dzīvību apdraudošajiem pārbaudījumiem bez savas draudzenes palīdzības. Lai arī Maku, atgriežoties darbā, joprojām moka veselības problēmas, viņš turpina tvarstīt Manhetenas noziedzniekus, sākot no ļaunprātīgiem dedzinātājiem līdz īstiem slepkavām, bet dažreiz lietas viņu aizved arī uz Kaliforniju un Nevadu.

Sezonas pirmajā sērijā ikviens varēs izsekot policijas hokeja mača laikā notikušai traģēdijai, kad– ugunsgrēka laikā kaut kas eksplodē, un bojā iet kapteinis Frenks Smits. Nelaimes vietā izmeklētāji atrod dedzinātāju Leonardu Bruksu, kurš apgalvo, ka ir tīšuprāt iegāzts un piesakās palīdzēt. Pētot ugunsgrēka ierakstu, Džo un Ādams pamana ugunsdzēsēju, kuram uz cepures ir cita iecirkņa numurs. Vai viltvārdis ir arī slepkava?

Palīdz Amerikas kareivjiem
Maka Teilora lomas atveidotājs aktieris Garijs Siniss ir labāk pazīstams pēc leitnanta Dena lomas filmā Forests Gamps. Jau labu laiku aktieris G.Siniss savu brīvo laiku pavada, sniedzot bezmaksas koncertus Amerikas kareivjiem, un, būvējot mājas kara veterāniem. G.Siniss ir izveidojis savu organizāciju, kuras mērķis ir palīdzēt tiem, kuri, atgriežoties no kara, ir kļuvuši par invalīdiem, un fiziski vairs nav spējīgi neko darīt. Ar īpašu ziedojumu kampaņu palīdzību G.Siniss dara visu iespējamo, lai uzlabotu viņu dzīves. G.Sinisa nodarbošanās ir lielisks piemēs visai Holivudai.

Lasi vēl