Kritiķi un fani peļ Gāzi grīdā jaunos vadītājus

Komentāri
Kritiķi un fani peļ Gāzi grīdā jaunos vadītājus
Foto: AFP/ LETA

Viss jaunais ir labi aizmirsts vecais, vai arī ne tik labi aizmirsts. Tā medijos un fanu vidū tiek raksturota pasaules populārākā auto raidījuma Gāzi grīdā jeb Top Gear jaunās sezonas sākums.

Svētdien pasaules pirmizrādi piedzīvoja raidījuma 23. sezona, kurā pirmoreiz debitēja jaunie vadītāji pēc tam, kad skandalozi no tā tika padzīts Džeremijs Klārksons un viņa draugi. Un jāteic, ka kritika nav saudzīga. Recenzijās tiek norādīts, ka raidījumā salīdzinājumā ar Klārksona laikiem nekas nav mainījies un nekā jauna, izņemot vadītājus, nav. Turklāt mediju kritiķi un raidījuma fani jaunā vadītāja Krisa Evansa sniegumu novērtē kā ne pārāk veiksmīgu mēģinājumu atdarināt Klārksonu. Par pārējiem vadītājiem, tostarp aktieri Metu Leblanku, pirmās atsauksmes ir labākas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No 7. jūnija otrdienu vakaros plkst. 21:00 kanālā TV6 gaidāms Gāzi grīdā. Ideālais brauciens, kurā Džeremijs Klārksons ar Ričardu Hemondu dosies septiņu dienu ceļojumā no Itālijas līdz Francijai. Pa ceļam aplūkos meitenes, mašīnas un izbaudīs neticami lielu ātrumu slavenajā Moncas trasē Itālijā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl