TV6 piedāvā labāko amerikāņu humoru seriālā Divarpus vīri

3 komentāri
TV6 piedāvā labāko amerikāņu humoru seriālā Divarpus vīri
Publicitātes foto

TV6 piedāvā smieties līdz asarām kopā ar komēdijseriālu Divarpus vīri, kas stāsta par nebeidzamiem randiņiem un skaistām sievietēm, naudu un mīlestību! Galveno varoņu Alana, Čārlija un Džeika dzīve ir pilna ar pārsteigumiem, kas viņus sagaida ik uz soļa. Baudiet lieliskus darba dienu vakaros kopā ar komēdijseriālu Divarpusvīri no 4. maija plkst.18:00 kanālā TV6!

Seriāls Divarpus vīri (Two and a Half Men) ir ticis divas reizes nominēts prestižajai Zelta Globuss (Golden Globe) balvai, ieguvis sešas Primetime Emmy balvas, kā arī piecas ASCAP Award balvas. Tās iegūtas, jo seriāla veidotāji Čaks Lors (Chuck Lorre) un Lī Aronšons (Lee Aronsohn) zina, kur rodas labākie joki un neveiklas situācijas. Seriāls atklāj, ka divi brāļi Alans Hārpers un Čārlijs Hārpers un viņa dēls Džeiks Hārpers var dzīvot zem jumta kā viena ģimene. Tomēr trijotne nebūtu īsta amerikāņu humora cienīga, ja brāļi nebūtu tik dažādi – Alans ir kautrīgs un strādā par masieri, savukārt Čārlijs ir pleibojs un gadījuma sakaru piekritējs, bet mazais Džeiks, piesaistot sieviešu uzmanību pārspēj pat piemīlīgus kucēnus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Seriālā Čārliju atveido skandalozais aktieris Čārlijs Šīns (Charlie Sheen), kas ziņās bieži ir parādījies ar saviem izlēcieniem alkohola un narkotiku reibumā. Č.Šīns arī savā privātajā dzīvē izceļas ar dekadentu dzīves stilu – iedzerot, iekaustot savas bijušās sievas un pinoties ar porno zvaigznēm. Astotajā sezonā CBS un Warner Brothers pārtrauca sadarbību ar Šīnu, pēc tam, kad viņš izteicis nicinošus komentārus par šova veidotājiem un producentu Č.Lorru. Čārlijs vienlaicīgi sācis atveseļošanos no narkotikām, kad CBS un Warner Brothers izbeidza sadarbību ar Šīnu, kurš tolaik bija vispelnošākais seriāla aktieris.

Vecpuiša Č.Hārpera atveidotājs Čārlijs Šīns savā vairāk kā 30 gadu ilgajā karjerā ir atveidojis lomas tādā slavenās filmās kā Platoon (1986), Wall Street (1987), Young Guns (1988), The Rookie (1990), Hot Shots! (1991), The Three Musketeers (1993). Vēl pirms dažiem gadiem Č.Šīns bija apmaksātākais amerikāņu televīzijas aktieris, par vienu Divarpus vīriem sēriju saņemot 1,25 miljonus dolāru lielu honorāru. Pēc viņa atlaišanas no seriāla Divarpus vīri dēļ rupjiem komentāriem pret producentiem un neadekvātu uzvedību, viņš kompāniju Warner Brothers iesūdzēja tiesā, pieprasot 100 miljonus dolāru. Šīns uzvarēja un tiesa piesprieda Warner Brothers izmaksāt Šīnam 25 miljonus.

Devītajā sezonā Čārliju Šīnu nomainīja šobrīd pelnošākais TV aktieris un siržu lauzējs – Aštons Kučers (Ashton Kutcher), kurš atveido miljardieri Valdenu Šmidu, kurš seriālā nomainīja Čārlija tēlu. Valdens Šmids kļūst par Alana jauno labāko draugu un vienlaicīgi pārdzīvo šķiršanos no sievas. Alans, Valdens un Džeiks satuvinās un izveido ciešu draudzību.

Sekojiet seriāla Divarpus vīri notikumiem no 4. maija sestdienās plkst.18:00 kanālā TV6!

TOP komentāri

 • čūska
 • Kris Pith
  0 0 0

  Kris Pith

  Es ļoti ceru, ka rādīs arī tālāk pa 4. sezonu, citādi desmit reizes jau tika rādīts LNT kanālā pirmās 4. sezonas.
 • anna
  0 0 0

  anna

  ouyjgrtfdiuothtrygghnoikyrtepiokiujhtreygfiouiyjhgkoiyurgfejyhgfgbdioukjjjkkikiligredswqyrtgfreyhgtrfeuyjy iuiuioiutyrgfvdteuythtrtrerwdsgfcvyruerwtfduytuyeiudjhgiutttrgdfvcfdertrettruuyutloikjuttecdsxikjngytfrelokijynbtgfreloikjunhbgtfvcrkjjp;lo,kijmnygrdewsxaswervfderfgbghfrededff

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl