Klau, dārgā, mēs nogalinām bērnus!

1 komentārs
Klau, dārgā, mēs nogalinām bērnus!
Publicitātes foto

Kanālā LNT televīzijas projekta “Dārgā, mēs nogalinām bērnus” vadītājs Dmitrijs Karpačevs turpinās palīdzēt risināt problēmas, kas radušās dažādās ģimenēs. Viens no jauno sēriju stāstiem atklās, kāpēc piecu bērnu māte vairāk par saviem mazbērniem mīl suņus, bet kāds cits parādīs, ko mamma ar vecmāmiņu ar savu mīlestību un lutināšanu nodara 14 gadus jaunam puisim. Vai stāstu varoņiem izdosies mainīt savas dzīves? Skatieties jaunajās sērijās no 29.augusta piektdienu vakaros 21:10 kanālā LNT!

Kāpēc ir īpaša saikne ar suņiem?

Pirmajā no jaunākajām “Dārgā, mēs nogalinām bērnus” (Любимая, мы убиваем детей) sērijām LNT skatītāji varēs iepazīties ar kādu piecu bērnu māti, kura par visu vairāk mīl suņus, pat par pašas mazbērniem. Jautāsiet, kāpēc tik īpašas jūtas pret suņiem? Projekta vadītājs Dmitrijs Karpačevs kopā ar saviem palīgiem centīsies atminēt sievietes noslēpumu, kuru viņa jau vairākus gadus cieši slēpj no saviem tuviniekiem. Laika gaitā atklājas, ka sieviete 16 gadu vecumā ir pārdzīvojusi vardarbību, un tobrīd vienīgā dzīvā radība, kas atradās viņai līdzās, bija suns. Tas bija suns, ar kuru viņa varēja dalīties savās bēdās. Taču tad māte nolēma dzīvnieku atdot, un līdz ar šo notikumu tika sarautas attiecības ar meitu uz visiem laikiem. Māte, lai glābtu bērnus un attiecības ar vīriešiem, dzīvnieku atdeva patversmei. Sieviete pēc šī notikuma ļoti ilgu laiku nevarēja iziet no depresijas un tikai pamazām viņai izdevās izmainīt savu attieksmi pret bērniem un vīru, sakārtot māju un organizēt kārtības ieviešanas dienu. Tikai pašā projekta noslēgumā viņa spēja pārvarēt visas grūtības un atvest uz mājām savus mīļos mājdzīvniekus.

Cīņa pret ģimenes sievietēm

Kāds cits jaunāko sēriju stāsts būs par četrpadsmit gadus vecu puisi, kurš var kaut veselu diennaktis aizvadīt, sēžot pie datora. Puisis rupji izturas pret saviem tuviniekiem, ir histērisks savā uzvedībā, taču māte turpina viņu barot teju ar karoti. Turklāt viņš arī kautrējas no savas figūras un vasarā bieži staigā biezā jakā. Puisis savā vecumā sver teju 100 kilogramus un tas viss sava slinkuma, nepareiza uztura un fizisko aktivitāšu trūkuma dēļ. Šova vadītājam D.Karpačevam nāksies krietni papūlēties, lai varētu pierunāt puisi uz nedēļu aizbraukt uz Krimu, kur kalnu Ai Petri pakājē atrodas kara nometne kadetiem. Šis brauciens ļoti izmainīja puisi, bet pēc atgriešanās mājās, vecmāmiņa atkal puisi ieveda vecajās sliedēs un visa audzināšana zaudēja jēgu. Vai puisis spēs pārvarēt sevi un atteikties no mammas un vecmammas palīdzības?

TOP komentāri

  • Broņislava
    0 0 0

    Broņislava

    Man šis raidījums patīk,jo vienmēr var kaut ko atrast priekš sevis.tāpēc meklēju kur varu paskatīt kad nesanāk noskatīties pa televīzijā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl