Kanāls 2 svētkos lutinās ar Latvijā veidotu programmu

Komentāri
Kanāls 2 svētkos lutinās ar Latvijā veidotu programmu
Publicitātes foto

Ziemassvētkos atvēli laiku sev! Kanāls 2 tiem, kas vēlas baudīt atpūtu, piedāvā nesteidzīgi rītu sākt ar lieliskām svētku filmām, bet turpinājumā – divas pašmāju seriāla Viņas melo labāk sezonas, no pirmās līdz pēdējai sērijai. Tā ir lieliska iespēja pakavēties vasarīgu jūtu reibumā, ieskatīties kaislību dabā un ļauties attiecību līkločiem. No mīlestības līdz nodevībai, no iekāres līdz nicinājumam. Savukārt 31.decembrī un 1.janvārī visas dienas garumā ikviens skatītājs varēs izbaudīt šovu Es mīlu Tevi, Latvija! Palutiniet sevi Ziemassvētkos un gadu mijā ar īpašo Kanāla 2 programmu!

Piecas pirmizrādes

Kanāla 2 svētku plašais piedāvājums sāksies 24.decembrī jau 10:10 ar filmu Eņģeļa palīdzību un 12:00 turpināsies ar Laipni lūgta ģimenītē. Dienu vēlāk, 25.decembrī, 10:15 būs skatāmas filmas Enijas Klausas brīvdienas un 12:00 Ziemassvētki viesnīcā. Svētku turpinājumam Otrajos Ziemassvētkos, 26.decembrī, 10:30 gaidāma televīzijas pirmizrāde 12 Ziemassvētku vēlēšanās un 12:15 Uz redzēšanos, Kringla kungs! Arī nākamajai brīvdienai būs lielisku filmu piedāvājums – 27.decembrī 10:10 Kā Grinčs nozaga Ziemassvētkus un 12:10 Sagaidot un pavadot. Savukārt 28.decembrī 10:15 tiks dota iespēja vērot televīzijas pirmizrādi Ziemassvētki ar Holliju, bet 12:05 Puisis uz Ziemassvētkiem. 29.decembrī 17:10 televīzijas pirmizrāde Ziemassvētku trakums un 30.decembrī 17:15 televīzijas pirmizrāde Misters perfektais. Arī Vecgada dienā Kanāla 2 skatītāji varēs baudīt televīzijas pirmizrādi Skots Pilgrims pret pasauli, kas būs skatāma 9:50.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ziemassvētku maratons ar Viņas melo labāk!

Kanāls 2 aicina svētku laikā pakavēties pie labākā, kas noticis šajā vasarā un rudens sezonā. No 24. līdz 28.decembrim 14:00 ikviens skatītājs varēs izbaudīt Latvijā veidotā seriāla Viņas melo labāk visas 1. un 2.sezonas sērijas. Izdzīvojiet varoņu dzīves stāstus, kuros dramatiskas situācijas mīsies ar kurioziem gadījumiem. Meli gan glābs, gan nežēlīgi sodīs un akla mīlestība gan pazudinās, gan liks ieraudzīt patiesas jūtas. Būs jauni pārbadījumi un ļaunie spēki tomēr neuzvarēs labos.

Gadu mijai jautras un muzikālas noskaņas

Kanāla 2 gadu mijas dāvanu kastē būs dziesmas, spēles degsme, Latvijas izzināšanas prieks un satikšanās ar Latvijā mīlētiem un cienītiem cilvēkiem. Ar humoru un jautrību varēs aizvadīt veco gadu un ieskandināt jauno, 2015.gadu – to palīdzēs piedzīvot šovs Es mīlu Tevi, Latvija! Tas būs skatāms 31.decembrī un 1.janvārī no 12:00 Kanālā 2! Šovā tiks minētas atbildes par Latvijas kino un televīziju, meklētas kartē dažādas pilsētas, pārbaudītas zināšanas par Latvijā nozīmīgām personībām, atpazītas dziesmas pēc meldiņa, kā arī izpildīti citi pārbaudījumi.

Sagaidiet Jauniņo!

Arī 2.janvāra dienai Kanālā 2 ir sarūpēta īpaša programma, kas ļaus kārtīgi atgūties pēc svētkiem. Džesa atgriežas ar seriāla Jauniņā 2.sezonu, kurā viņu sagaida jauni, vētraini pārdzīvojumi. Seriālā Jauniņā visas dzīves grūtības tiek ātri pārvērstas uzvarās. Skatieties seriālu Jauniņā ar Zoī Dešanelu galvenajā lomā 2.janvārī no 12:00 visas dienas garumā Kanālā 2!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl