Kanāls 2 piedāvā jaunu realitātes šovu Glābjot laulību

Komentāri
Kanāls 2 piedāvā jaunu realitātes šovu Glābjot laulību
Foto: http://cdn3.thr.com/

Kanāla 2 jaunajā realitātes šovā Glābjot laulību piedalās pāri, kuru laulība atrodas uz šķiršanās sliekšņa. Ik raidījumā kāds pāris tiek izrauts no ikdienas un komforta zonas. Viņi nonāk uz vientuļas salas, kur sagatavotie pārbaudījumi liek krietni papulēties, lai nogludinātu vairāku gadu garumā sakrājušās problēmas. Vai viņiem izdosies no jauna iedegt dzirkstelīti abu attiecībās? To uzzināsiet, skatoties šovu Glābjot laulību, no 9. marta darba dienās plkst. 21:00 Kanālā 2 un TVPlay!

Ja laulība ir nonākusi strupceļā, tad pirmā doma jeb pirmais risinājums visticamāk nav piedalīšanās realitātes šovā, bet gan savstarpēja izrunāšanās vai ģimenes terapeita apmeklējums. Taču mūsdienās viss jocīgais ir iespējams, arī šovs, kas spēj sadziedēt visdziļākās dvēseles rētas. Kanāla 2 jaunā realitātes šova Glābjot laulību (Surviving marriage) mērķim noticējuši vairāki pāri. Viņi jau ilgus gadus ir attiecībās, taču nu ir nonākuši dzīves strupceļā, kad visas saprāta un emociju bremzes ir palaistas vaļā. Pāri vairs nespēj dzīvot saskaņā viens ar otru. Sieva jūtas nenovērtēta, vīrs egoistiski raugās vien uz savām vajadzībām. Iemesli, kāpēc radušās nesaskaņas pāru starpā ir daudz un dažādi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Radikāli jaunu attiecību terapiju piedāvā šovs, to pirmie uz savas ādas pārbaudīs Džošs un Eleteja. Pēc astoņpadsmit gadiem laulībā un trīs kopīgu bērnu audzināšanas Džoša un Eletejas laulība ir uz sabrukšanas robežas. Viņi ļoti agri kļuva par vecākiem, un abi jūtas, ka nav piepildījuši savus sapņus. Džošs vaino Eleteju, ka viņam nav izdevies kļūt par biznesmeni. Eletajai apnikusi Džoša kontrole pār viņas dzīvi, un sieva alkst pēc brīvības un neatkarības. Piecas dienas divatā uz vientuļas salas Klusā okeāna vidū ārpus komforta zonas atklās daudz jauna par laulātajiem. Viņiem nav pieejas modernajām tehnoloģijām un ir vēl citi ierobežojumi.

Protams, šo pāru izaicinājumu nebūtu iespējams realizēt bez profesionālu terapeitu iesaistes – šovā viesosies un attiecības palīdzēs saglābt licenzēts klīniskais psihologs Dr. Kolīns Longs (Colleen Long) un ģimenes terapeits Dr. Toms Kerstings (Tom Kersting).

Skatieties realitātes šovu Glābjot laulību no 9. marta darba dienās plkst. 21:00 Kanālā 2 un TVPlay!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl