Kanāls 2 augustā piedāvās ekselentu filmu izlasi

Komentāri

Kanālā 2 augustā svētdienās gaidāmas Papuča medības, Labās raganas brīnums un citas filmas.

2. augusts plkst.17:00 Labās raganas brīnums

Kesijai Naitingeilai nav īpaši daudz laika, lai saplānotu sava audžudēla Brendona un Taras kāzas. Piedevām Marta, Midltonas jaunais mērs, vēlas, lai Kesija vadītu līdzekļu vākšanas izsoli pilsētas botāniskajam dārzam. Kesija ir ļoti noslogota, tāpēc darbā savā veikalā pieņem Odriju, kas tikko ieradusies pilsētā. Odrija piedāvā savu palīdzību arī izsoles organizēšanā, bet Kesijai rodas aizdomas, kad vairāki no izsoles objektiem pēkšņi pazūd. Lai noskaidrotu, kas pie tā vainojams, Kesijai būs nepieciešams likt lietā savas īpašās spējas, kā arī lūgt vīra – policijas priekšnieka palīdzību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Oriģinālais nosaukums: The Good Witch’s Wonder
Režisors: Kregs Praiss (Craig Pryce)
Lomās: Ketrīna Bella (Catherine Bell), Chris Potter (Chris Potter), Ketrīna Dišere (Catherina Disher) u.c.

9. augusts plkst.17:00 Papuča medības

Komēdija par trim izmisušām sievietēm – juristi no Čikāgas, viesmīli no Maiami un bagātu ņujorkieti. Šīs ļoti atšķirīgās dāmas atklāj, ka viņām ir kas kopīgs – visas trīs satiekas ar vienu vīrieti. Viņas nolemj sniegt savam valdzinošajam mīļākajam mācību, bet tā vietā pašas tiek ierautas neprātīgā piedzīvojumā un nonāk gan skaistumkonkursā, gan deju festivālā, gan satiek dažus draudīgus svešiniekus.

Oriģinālais nosaukums: Chasing Papi
Režisors: Linda Mendoza
Lomās: Roselīna Sančesa, Sofija Vergara, Eduardo Verastegī u.c.

16. augusts plkst. 17:00 Kellijai no Džastina

Maiami ir sākusies atpūtnieku sezona – pludmali pārpilda atlētiski puiši ar sērfošanas dēļiem un skaistas meitenes, tērptas niecīgos bikini. Šeit satiekas Kellija un Džastins – divi jaunieši, kuri iemīl viens otru no pirmā acu skatiena. Par nelaimi, puisis pazaudē meitenes telefona numuru. Savukārt Kellijas draudzene, siržu lauzēja Aleksa, ir apņēmusies savaldzināt izskatīgo Džastinu un neapstāsies nekādu šķēršļu priekšā – viņa pat ir gatava nodot Kellijas draudzību.

Oriģinālais nosaukums: From Justin to Kelly
Režisors: Roberts Iskove
Lomās: Kellija Klārksone, Džastins Guarīni, Ketrīna Beilesa u.c.

23. augusts plkst.17:00 Deju filma

Ielu dejotājs Tomass nav nekāds labais zēns. Taču viņam ir draudzene – skaistā un gudrā Megana. Abiem kopā viņiem ir sapnis – uzvarēt prestižā deju konkursā. Lai sasniegtu savu mērķi, ir daudz jāstrādā. Vai un kā viņiem tas izdosies, skatieties 23. augustā.

Oriģinālais nosaukums: Dance Flick
Režisors: Demiens Dante Vaienss
Lomās: Šošana Buša, Deimons Vaienss, Esence Etkinsa u.c.

30. augusts plkst. 17:00 Neprātīgi iemīlējies: mūzikls

Galvenais varonis – jauns cilvēks, kurš ir katras kompānijas dvēsele. Viņš ir lielisks dejotājs un skaistulis, bet viņam nekādi neizdodas atrast savu sapņu meiteni. Reiz ballītē viņš satiek gaišmatainu būtni, kas pilnībā iekaro viņa sirdi. Pietam jaukā, trauslā meitene lieliski dejo. Kopā viņi spēs iekarot visas pasaules deju grīdas, jo vairāk, ka viņus vadīs kopējā mīlestība pret dejām un vienam pret otru. Iespējams, šis brīnišķīgais stāsts beigsies ar laimīgām beigām.

Oriģinālais nosaukums: Lovestruck: the musical
Režisors: Sanaa Hamri
Lomās: Jane Seymour, Sara Paxton, Chelsea Kane

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl