Komentāri
TV zvaigznes Neimanis vadīs Zelta Mikrofona 2014 dienasgrāmatas Kanālā 2
Foto: Toms Norde

Šogad apbalvošanas ceremonijā Mūzikas ierakstu gada balva Zelta Mikrofons 2014 jau 19.reizi tiks godināti labākie un veiksmīgākie latviešu mūzikas ieskaņojumi. Gaidot Latvijas vērienīgo mūzikas notikumu, Kanālā 2 tiks pārraidītas dienasgrāmatas, kuras uzticēts vadīt šova TV Zvaigzne uzvarētājam Dzintaram Neimanim. Vēsturiski atskati, intervijas, ekspertu komentāri un dažādi pārsteigumi – no 12.februāra darba dienās 19:50 Kanālā 2 un TVPlay!

Apbalvošanas ceremonija Mūzikas ierakstu gada balva Zelta Mikrofons 2014 ir viens no Latvijas mūzikas svarīgākajiem notikumiem, kas godina mūziķus un māksliniekus par paveikto. Šogad jau laikus apbalvošanas ceremonijai līdzi sāk sekot Kanāls 2 un šova TV Zvaigzne uzvarētājs Dzintars Neimanis. Tā būs viņa debija televīzijas raidījumu vadīšanā, šī iespēja tika godam nopelnīta, aizvadītā gada rudenī uzvarot šovā TV Zvaigzne. Jau drīzumā D.Neimanis, paša veidotā raidījumā, visus mūzikas baudītājus sagatavos un iesildīs ar īpašām dienasgrāmatām, atklājot virkni pārsteigumu un jaunumu. D.Neimanis stāsta vairāk: ”Gatavošanās process dienasgrāmatām ir sācies jau no 12.janvāra, kad norisinājās svinīgā Mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons 2014 ievadceremonija Latvijas Nacionālās operas Jaunajā zālē, kurā tika paziņoti šī gada nominanti 18 kategorijās. Pašlaik aktīvi norit pirmās dienasgrāmatu filmēšanas, lai jau drīzumā būtu pilnībā gatavs pirmajam ēteram televīzijā, kas gaidāms 12.februārī. Saturs un uzbūve raidījumiem ir izdomāta, bet vēl jāstrādā ar pilnu atdevi, jo pašam ir jāizdomā gan jautājumi, gan pieteikumi, kā arī tas, kā izskatīsies gatavs raidījums.”

Mūzikas Ierakstu Gada Balva Zelta Mikrofons 2014 dienasgrāmatās Kanāla 2 skatītāji uzzinās ceremonijas īso vēsturi no pašiem pirmsākumiem līdz pat šodienai. Būs iespējams ieraudzīt visu, sākot ar to, kā tiek veidota skatuve un, kāda ir gaismas nozīme tās veidošanā. Tāpat būs iespējams uzzināt, kā šo gadu laikā ir mainījusies balva un kādi mākslinieki ar to ir visbiežāk godināti? Protams, sagaidāmas arī intervijas ar šī gada nominantiem – Donu, Goran Goru, grupām Musiqq un Carnival Youth, kā arī daudziem citiem māksliniekiem, par kuru radīto mūziku vērtējumu izteiks dažādi Latvijas eksperti.

Svinīgā Mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons 2014 ceremonija notiks 24.februārī, kad uz Latvijas Nacionālās operas skatuves tiks pasniegtas zelta mikrofona statuetes veiksmīgākajiem mūzikas ierakstiem, dziesmām vai klipiem 20 kategorijās. Krāšņo ceremoniju apmeklēs visi nominanti, žūrijas pārstāvji un atbalstītāji, un ikviens Latvijā radītās mūzikas cienītājs svinīgo koncertceremoniju varēs vērot Kanālā 2, LNT un tiešraidē arī video portālā TVPlay.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl