Kanālā 2 Valentīna dienā virmos mīlestība un romantika

Komentāri
Kanālā 2 Valentīna dienā virmos mīlestība un romantika
Foto: F64

Kanāls 2 Valentīna dienā aicina noticēt, ka dzīve var līdzināties pasakai – satieciet īsto princi un izdejojiet neprātīgi skaistu mīlestības dziesmu! Svinot mīlestības svētkus, Kanāls 2 piedāvā īpašu programmu – romantiskas filmas Esi mans Valentīns un Reiz Romā, realitātes šovu Vecpuisis ar īsta prinča piedalīšanos un Dona koncertu Ceļojums. Skatītājus priecēs arī viens no visu laiku skaistākajiem mīlestības stāstiem filmā Piezīmju grāmatiņa un Perfektās kāzas televīzijas pirmizrāde!

Apreibstiet no mīlestības!

Valentīna dienas rītā plkst. 9:30 sagaidiet filmu Esi mans Valentīns (Be my Valentine) ar Viljamu Boldvinu galvenajā lomā! Filmā V. Boldvins atveido Danielu, kurš ir zaudējis sievu un palicis viens ar dēlu Taileru. Vīrietim vienlaicīgi jātiek galā ar sievas zaudējumu un bērna audzināšanu. Tā kā ar dēlu viņam izveidojušās tuvas attiecības, Tailers tēvam izstāsta par meiteni, kas viņam iepatikusies. Pieņemot, ka tēvs ir eksperts attiecību jautājumos, Tailers cer saņemt kādu padomu attiecībās ar meitenēm. Mēģinot palīdzēt dēlam randiņu jautājumos, Daniels atklāj, ka viņam pašam ir vēl daudz neskaidru jautājumu, kad runa ir par mīlestību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Uzreiz pēc tam plkst. 11:10 mīlestība un romantika turpināsies filmā Reiz Romā (When in Rome). Filmā veiksmīga, bet bezcerīgi vientuļā Beta dodas uz Romu, kur notiek viņas jaunākās māsas kāzas. Apmeklējot kādu no strūklakām, kurā, cerot uz laimi, ir samestas monētas, Beta paņem dažas no tām. Šāda pavisam nevainīga zādzība kļūst par lāstu Betai, jo viņu sāk vajāt vairāki vīrieši vienlaicīgi – kā izrādās, Beta ir paņēmusi tieši viņu monētas, kuras bija iemestas strūklakā ar vēlmi satikt sava mūža mīlestību.

Foto

Dienas turpinājumā no plkst. 13:00 trīs stundu garumā izbaudiet realitātes šova Vecpuisis (Bachelor) 9.sezonu, kas uzņemta Romā, un iekārojamais vecpuisis ir ar īsta prinča ciltsrakstiem. Iekārojamais vecpuisis un divdesmit septiņas sievietes, kuras cīnās par viņa sirdi un vietu viņam blakus. Šova gaitā vecpuisim tiek dota iespēja iepazīties ar visām pretendentēm, kuras viņš pakāpeniski izslēdz no spēles, līdz paliek tikai viena laimīgā. Kura tā būs? Sekojiet līdzi šovam!

Plkst. 17:40 sekos visu laiku iecienītā filma Piezīmju grāmatiņa (The Notebook), kuru var skatīties neskaitāmas reizes. Filmas stāsts vēsta par jauniem mīlētājiem Eliju Hamiltoni (Reičela Makadamsa) un Noa Kalounu (Raiens Goslings), kuri satiekas karnevāla laikā. Jauniešus izšķir Elijas vecāki, kuriem nepatīk Noa nabadzīgā ģimene, tādēļ Elijai jādodas projām. Vairākus gadus gaidījusi Noa vēstules, meitene saderinās ar izskatīgu, jaunu karavīru Lonu. Kāzu plānošana notiek pilnā sparā, taču tad Elija uzzina, ka Noa nekur nav pazudis, un viņas jūtas pret puisi joprojām ir tik pat spēcīgas.

Foto

Vakarpusē plkst. 20:15 visām daiļajām skatītājām, visticamāk, patiks televīzijas pirmizrāde Perfektās kāzas (I do, I do, I do). Filma stāsta par Žaklīnu, kura ir arhitekte, un jau piecus mēnešus viņa satiekas ar pilsētas daudzsološāko ārstu Pīteru. Kad Pīters bildina savu draudzeni, viņa, ilgi nedomājot, piekrīt. Tā kā kāzas plāno un gatavojas organizēt Pītera apņēmīgā un valdonīgā māte, Žaklīnu sāk mākt šaubas par izdarīto izvēli un nākotni kopā ar Pīteru. Viņai nākas izdzīvot savu kāzu dienu atkal un atkal, lai saprastu, tas nav gluži tas, ko viņa vēlas savā dzīvē, pie kam arī līgavainis, iespējams, izvēlēts nepareizais. Vai Žaklīna pieliks visam punktu? Skatieties filmu Perfektās kāzas!

Skaistu melodiju piepildīts plkst. 22:10 būs Dona koncerts Ceļojums, kurā iekļauti gan mūziķa populārākie hiti, gan dziesmas no jaunākā albuma Sibīrija, kas veidots, Donam iedvesmojoties no vairāk nekā 25 tūkstoš kilometru garā ceļojuma līdz pat Vladivostokai un Varanasi, Indijas vecākajai pilsētai. ”Sirsnība un starojums no klausītājiem dod emocijas, brīžiem tādas, ko grūti savaldīt un uzreiz saprast – to visu vajadzēja atšķetināt un atkal sakopot. Šīs emocijas savijušās jaunajā koncertprogrammā,” teicis Dons.

Foto: Dona koncerts Ceļojums

Izbaudiet mīlestības pilnus svētkus 14. februārī visas dienas garumā Kanālā 2!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl