Kanālā 2 Tīrības maniaki satiksies ar nevīžīgiem mantraušiem

Komentāri
Kanālā 2 Tīrības maniaki satiksies ar nevīžīgiem mantraušiem
Publicitātes foto

Kanāla 2 jaunais realitātes šovs Tīrības maniaki (Obsessive Compulsive Cleaners) parāda divas galējības – pārlieku lielas tīrības un mantu vākšanas māniju. Šova mērķis ir perfektos kārtību cienītājus ielaist mantu vācēju mājās, kurās valda pilnīgs haoss un gadu gaitā krāto mantu klāj biezas putekļu kārtas. Tīrības maniaki ir ieradušies, lai beidzot ieviestu kārtību. 

Kanāla 2 jaunā šova Tīrības maniaki galvenie varoņi ir cilvēki, kuru diagnoze ir tīrības apsēstība. Tie ir cilvēki ar kompulsīviem traucējumiem, kuru iespaidā cilvēki mēdz veikt atkārtotas darbības. Viņuprāt, vienmēr var sakārtot, izmazgāt un nopulēt vēl labāk! Šo cilvēku mājās neatradīsies pilnīgi neviena vieta, uz kuras būs ieraugāms pat pasaulē vismazākais puteklītis, tomēr ar to nav pietiekami – drošības labad visu vajag vēlreiz pārtīrīt! Turklāt ar tīrību apsēsto cilvēku sapnis ir, lai citi cilvēki tīrību un kārtību mīlētu tikpat ļoti kā viņi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kāpēc nepārtraukti tīrīt paša māju, ja var uzkopt to, kur pats netiek galā? Šovs paredz, ka kārtības cienītāji dodas ciemos pie mantu vācējiem, kuriem ir spēcīga vēlme iegūt arvien vairāk jaunu un bezjēdzīgu mantu, un grūtības no tām šķirties, neatkarīgi no to vērtības un lieluma. Šie cilvēki ir tik pārņemti ar savām lietām, ka nereti viņiem pat ir grūti pārvietoties savās mājās, jo visur ir aizkrauts ar mantām un uzkopt ir praktiski neiespējami. Viņuprāt, bardaks mājās ir normāla un pat vajadzīga lieta. Strīdi un domstarpības sākas brīdī, kad šajās mājās viesojās cilvēki, kuri pārliecināti par gluži pretējo. Tāpat pārbaudījumi sagaida perfekcionistus, jo ar ko tādu viņi pirmo reizi sastapsies – vairākus mēnešus netīrīts pods, lielās mantu kaudzes un mēnešiem nemazgātie trauki! Kas notiek, kad tīrīgus cilvēkus ielaiž nevīžīgo mājās, ieraudzīsiet šovā Tīrības maniaki jau 21. oktobrī un turpmāk no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 21.05 Kanālā 2!

Lasi vēl