Kādi ir pasaules ekstrēmākie ceļi? Ieraugi jau drīzumā TV6!

Komentāri
Kādi ir pasaules ekstrēmākie ceļi? Ieraugi jau drīzumā TV6!
Publicitātes foto

TV6 jaunais šovs Pasaules ekstrēmākie ceļi būs piepildīts trakiem izaicinājumiem! Tajā piedalās skatītājiem pazīstamie ekstrēmie tālbraucēji – Alekss, Riks un Lisa, kuri jaunajā šovā mēros pašus bīstamākos ceļus Indijā, dodoties arvien dziļāk Himalaju kalnos. Dodieties piedzīvojumā, skatoties šovu Pasaules ekstrēmākie ceļi no 8. janvāra piektdienu vakaros plkst. 21:00 kanālā TV6!

Pašā pasaules malā ir darbs, kuru uzdrošinās veikt tikai retais. Kad ikdienā nepieciešamās lietas jānogādā uz citām zemēm, darbu sāk tālbraucēji, kuri ir gatavi uz visu – braukt pa bīstamiem ledājiem un līkomotiem kalniem! Līdz šim TV6 skatītāji paspējuši iepazīt ļoti daudz ekstrēmus tālbraucējus, par kuru baiso piedzīvojumu ieplešas acis ne vienu reizi vien. Zināmākie no ekstrēmajiem tālbraucējiem – drosmīgie amerikāņi Lisa, Riks un Alekss pārbaudīs savus spēkus jaunos piedzīvojumus – šovā Pasaules ekstrēmākie ceļi!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Adrenalīnu mīlošie tālbraucēji dosies no Aļaskas ledājiem uz kalnaino Indiju, kur plešas seni lielceļi gar Himalajiem, ko vairs par tādiem īsti nevar saukt, jo puse no tiem ir nogruvuši. Pa ceļam tālbraucēji sastapsies gan ar pārpildītām ielām Deli, gan stāviem, šauriem un pārslogotiem ceļiem kalnos, kur ekstrēmas situācijas un negadījumi notiek ik pēc 5 minūtēm. No kraujas nokritušas smagās un vieglās mašīnas ir redzamas ik uz soļa! Un nav jau tā, ka indieši būtu tie mierīgākie braucēji, ar viņu agresīvo braukšanu saskarties nāksies arī tālbraucējiem. Viņiem ne to vien nāksies piedzīvot – vēl drosminiekus gaida stipra vētra un augstākās dzegas, vienam no tālbraucējiem arī iestāsies panika. Šoreiz komandai pievienosies arī pieredzējušais Alabamas tālbraucējs Deivs, kurš izdzīvos savu biedējošāko braucienu savā mūžā!

Skatieties Pasaules ekstrēmākie ceļi no 8. janvāra piektdienās plkst. 21:00 TV6!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl