Komentāri

Jūnija sestdienu pēcpusdienās Kanālā 2 tiks demonstrētas filmas komēdijas, ģimenes un romantiskās filmas par kāzu laiku.

6. jūnijā plkst. 17.50 Princese pret pašas gribu 2

Turpinājums 2001. gada filmai par to, kā vienkāršai amerikāņu meitenei Miai ir lemts kļūt par kādas Eiropas karalistes princesi. Tagad Mia beidzot ir gatava stāties Dženovijas princeses amatā, bet viņai nākas izturēt aizvien jaunus pārbaudījumus, jo pēc valsts likumiem galvenais nosacījums ceļā uz princeses kroni ir precības, taču izvēlēties to īsto un vienīgo no garā precinieku saraksta nemaz nav tik viegli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Oriģinālais nosaukums: The Princess Diaries 2: Royal Engagement
Gads: 2004
Režisors: Gerijs Maršals
Lomās: Enna Heteveja, Džūlija Endrjūsa, Hektors Elizondo u.c.
Žanrs: Komēdija/Ģimenes filma/Romantiska filma

13. jūnijā plkst. 18.00 Princis un es 3: karaliskais medusmēnesis

Nesen kronētais Dānijas princis Edvards ir apprecējies ar Peidžu Morganu – meiteni no Viskonsinas. Tikai sešus mēnešus pēc kāzām viņiem beidzot rodas iespēja doties ilgi plānotajā medusmēnesī. Tomēr, kad viņi dodas ceļojumā, ne gluži viss iet pēc plāna. Jaunlaulātie nejauši satiek Edvarda senu ienaidnieku, sastopas ar Peidžas bijušo draugu, un viņiem nākas pat iesaistīties meža glābšanā, un tie ir tikai daži no šķēršļiem, kas viņiem jāpārvar savā izsapņotajā ceļojumā.

Oriģinālais nosaukums: The Prince & Me 3: A Royal Honeymoon
Gads: 2008
Režisors: Catherine Cyran
Lomās: Kam Heskin (Paige Morgan), Chris Geere (King Edvard), Adam Croasdell (Scott), Jonathan Firth (Soren) u.c.
Žanrs: Komēdija/Romantiska filma

20. jūnijā plkst. 18.00 Mūsu ģimenes kāzas

Lusija un Markuss, atgriezušies no koledžas, ātri vien izziņo savu saderināšanos, viņiem nākas atklāt, ka viņu tēvi ir nepārspējami egoisti, kuri var izpostīt ieplānoto skaisto dienu. Tomēr tēvi nav vienīgais šķērslis, lai pasākums izdotos. Šajā ģimenē katram ir savas iegribas kāzu sakarībā, un katrs darīs visu, lai tās īstenotu. Markusam un Lusijai nākas pilnībā izbaudīt, ko nozīmē slavenais teiciens – ja tu ar kādu precies, tu precies ar visu viņa ģimeni.

Oriģinālais nosaukums: Our Family Wedding
Gads: 2010
Režisors: Riks Famujiva
Lomās: Amerika Ferera, Forests Vaitakers, Karloss Mensija u.c.
Žanrs: Komēdija/Romantiska filma

27. jūnijā plkst. 18.00 Tikko precējušies

Sāra un Toms ir pavisam nesen iepazinušies, tomēr jau tagad ir pārliecināti, – viņi ir kā radīti viens otram! Mīlas balodīši salaulājas pret Sāras vecāku gribu un dodas kāzu ceļojumā uz Eiropu. Jaunajam pārim, par nelaimi, seko Sāras bijušais puisis – gatavs uz visu, lai izjauktu laimīgo laulību. Jau drīz sāk likties – ja Sāra un Toms izturēs šo medusmēnesi, tad pārējie laulības pārbaudījumi būs tīrais nieks.

Oriģinālais nosaukums
Gads: 2003
Režisors: Šons Levijs
Lomās: Eštons Kačers, Britānija Mērfija, Kristians Keins u.c.
Žanrs: Komēdija/Romantiska filma

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl